Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok túltenni magam azon, hogy nem tudtam neki segíteni, mit tegyek, hogy tovább tudjak lépni?

Figyelt kérdés

Az első szerelmemmel több, mint 2 évet voltam együtt. Sosem volt felhőtlen a kapcsolat, mert sajnos kábítószerfüggő. Én sosem csináltam ilyeneket. Viszont MINDIG mellette voltam, és segítettem, hogy letegye. Kiderült, hogy végig hazudozott nekem, össze-vissza csalt folyamatosan és rengeteg pénzzel is tartozik nekem.

Már nem vagyunk együtt. De egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta. Nagyon fáj, hogy nem tudtam neki segíteni és hogy ennyire semmibe vett végig. Már egy pszichológussal is beszélgettem erről, de nem segített semmit. Mit kellene tennem? Belehalok ebbe a fájdalomba, amit most érzek.


2015. márc. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tojt rád, csak kihasznált... Miért is érzed magad rosszul? Felejtő
2015. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az év hibám. Szerintem azért van, mert ő volt az első az életemben. És nem ismerem mást. Tudom, hogy nem így kellene éreznem..
2015. márc. 28. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha összejössz valami normális pasival, akkor elfelejted ezt a senkit.
2015. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudom, hogy nehéz helyzetben vagy, de a legjobb amit tehetsz, hogy eltereled a figyelmed róla. Lazíts, koncentrálj magadra és a munkádra. Az ilyen emberek nem érdemlik meg a sajnálatod.

Esetleg ismerkedj mással és jöjjetek össze, az is segíthet elterelni a figyelmed egy régi szerelemről.

2015. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekezni fogok.
2015. márc. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!