Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jojjek. Ossze a lannyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jojjek. Ossze a lannyal?

Figyelt kérdés
Megvolt az elso.randi, tok jol elvoltunk egy delutan, sokat neztunk egymas szemebe, mar itt kezdemenyeznem kellett volna? Vagy hogy csinaljam megfogjam a kezet vagy lesmaroljam? Igy egyszerunek hangzik de akkor ott nem volt konnyu...17/f
2015. márc. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha első randin nincs csók, valószínűleg később se lesz. Úgy néz ki, ezt bebuktad.
2015. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kérdésedre sajnos nincs megfelelő válasz...mert beszari vagy...ha valaki azt fogja ajánlani h menj oda fogd meg a kezét és smárold le...azt már megtehetted volna az első randin is ha tényleg úgy érezted volna hogy igen ő is akarja, akkor vagy nem érezted ugy, vagy beszari voltál, én egy csomo lánnyal smároltam gyakori kérdések nélkül senki sem mondta mit kell csinálnom, legyél kreatív
2015. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első randi az ismerkedésről szól.

Idáig nekem nem volt első randis smárolásom. Alig ismered a másikat, szinte idegen...

Persze ez emberfüggő.

2015. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor viszont más technikkat használunk...én mondjuk nem járok randira :D de ha járnék akkor nem hívnék el tök idegeneket akiket szinte egyáltalán nem ismerek...ha szerelmet akarsz akkor először kicsit barátkozz de ne túl feltünően és ha látod h igen szeret veled beszélgetni van sok közös témátok akkor mehet a randi
2015. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezert nem csinaltam semmit mert nem alug ismertem
2015. márc. 28. 18:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert nem csinaltam semmit mert alig ismertem, ugy fura erzes volt hogy megfogjam a kezet
2015. márc. 28. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

#4: Hát nyilván nem tök idegenre gondoltam, valamilyen szinten ismerni kell egymást :)

Én a volt barátnőmmel 3.-4. randin jöttem össze, akkor volt a csók is. Ez lányfüggő, rajta lehetett látni, hogy nem menne bele hamar. De kérdező, neked azt javaslom, hogy ha a lányon látszik, hogy vevő rá, akkor második randin semmi akadálya a csóknak! Talán már én se várnék akár 4 randi erejéig.

2015. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!