Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfinak csak az a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak csak az a nő kell, aki kapcsolatba van de emellett gátlástalan és felajánlkozik?

Figyelt kérdés

Megszerettem egy pasast...de ő nem akar párkapcsolatot, vagy igen, de mindegy is. A lényeg hogy megteheti hogy válogat a nők között. Nem nyomul senkire, nem csak rám nem. Viszont nem hiszem hogy okos lenne tőlem rámászni, hisz még ha nem is utasít el, nekem ő fontosabb egy egyéjszakás, vagy akár "több" alkalmas kalandnál. Szóval fontos nagyon számomra mint ember, de épp ezért egyre jobban sajnálom hogy ilyen jó pasi, mert minden nő rátapad, ő meg mért ne élvezné. A legutóbbi buliba is majd megszakadt a szívem mikor az egyik "jónak mondott barátnőmmel" smárolt, meg még ki tudja mi volt. A pasi tudja hogy nagyon tetszik, de már a megmaradt viszonylag "jóviszony" megőrzése érdekében sem akarok rámászni, mert nagyon jóba voltunk amig meg nem tudta hogy mennyire tetszik nekem. Eleinte azt hittem azért haragszik, mert csak azt hiszi csak a külselye miatt kéne, de már nem tudom, lehet nem jövök be neki. Viszont tény hogy ő még a legjobb nőkre se megy rá, csak is arra aki rátapad.


Régebben nagyon úgy tűnt nekem hogy akar, de már nem tudom, az tény hogy velem soha nem volt senki olyan figyelmes mint akkor ő. Viszont már egy ideje minden nővel "kikezd" csak velem nem. (a nők kezdeményeznek nála) Amúgy meg én mondhatni próbálkoztam miután megtudta hogy tetszik, de olyan rideg és elutasító volt velem, közönyös, és direkt ráment más nőkre akik előtte próbálkoztak. De azért azt meg kell hagyni hogy ezeknek a nőknek van barátja, szóval nem gondolnám hogy komoly kapcsolatot akar tőlük, sőt.


2015. márc. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az a nő kel ameik tetszik
2015. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki eléggé.
2015. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha tetszik, hamar feladod, várod hogy ő lépjen, vagy bármit megteszel érte, hogy megkapd? Mert egy jó faszi ha tetszik neki egy nő nem biztos hogy lép érte, ugyis a nők tapadnak rá...
2015. márc. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!