Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít számotokra megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít számotokra megcsalásnak? És mi hűtlenségnek? Kort és nemet légyszi.20L

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A hűtlenség megcsalásnak számít.

A cselekvés indíttatása dönti el a súlyosságát, nem maga a történés. Más dugni valakivel önszántadból és más erőszakból.

2015. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Már a csók is.
2015. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen részemről is a csók már annak számít.
2015. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűtlenség pl a flört vagy érdeklődés más után....

Megcsalás a többi komolyabb.

28/f

2015. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DevilOfDarkside válasza:

Igazából embere válogatja mert ami az egyiknek megcsalás az a másiknak még nem biztos ,de ha most normál helyzetet veszünk alapul akkor bármilyen fizikai kapcsolat a megcsalás előfutára lehet.

A hűtlenség és a megcsalás sajnos kéz a kézben járnak így vékony a határ a kettő között.

27/F

2015. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűtlenség=megcsalás. Flört, csók, hosszas telefonálgatások, chat beszélgetések, randik, szex. Sosem voltam féltékeny, nem zavar, ha a pasim más nőkkel beszélget, ha vannak nő barátai. De ha érzem rajta, hogy nem én vagyok az egyetlen, vagy ha takargatja pl. a telefonját, miközben egy adott csajjal beszél és mellé feltűnően vigyorog, na az nálam azt jelenti, hogy vége.


Amúgy sok pasit ismerek, akiknek van barátnőjük, és engem fűznek. Nap mint nap leírják, hogy le akarnak velem feküdni, és alig várják, hogy beadjam a derekam. Meg mennyire szép vagyok, és imádnának és talán még szeretni is tudnának... Az ilyen férfiakat, akik a barátnőjük mellől írogatnak ilyeneket semmibe nem tudom nézni, egy erkölcsi nullának tekintem őket, és soha nem lesz esélyük nálam, szingliként sem. Ezt persze el is mondom mindegyiküknek, de van, aki tovább próbálkozik.


22/N

2015. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!