Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverommal történt egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal történt egy ilyen eset, mit tanácsoltok neki?

Figyelt kérdés

Ő 17 éves, és van egy 12 éves lány, akinek nagyon bejön. Kis aranyos, szokott vele viccelgetni, beszélgetni. Néha skype-on beszélgetnek. Na most... Egy alkalommal mondta, hogy van egy meglepetése számára. Ötlete sem volt, mi volt az... És a helyzet az volt, hogy anyaszült meztelenül ült a csaj webkamera előtt ,simogatt magát, meg ilyesmi. Egy-két percig ült a döbbenettől, mondta, hogy ezt ne, és már.. Na értitek mit akart, én piszok gyorsan kinyomta, és azóta hívogatja, meg sír, nem érti, mi rosszat tett.

Tehát. Mit csináljak? Mit mondjak a haveromnak? Teljesne ki van akadva, nem láttam még így kikészülve a gyereket.


2015. márc. 29. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol találom meg a csajt????
2015. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívom a rendőrséget
2015. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezert miert van kikeszulve?:D en inkabb orulnek.
2015. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 heloszia71 válasza:

Persze haverod..:'D

Szerintem mond meg a "haverodnak" hogy nyomatekositsa a kis csajban h.nem.akar tole semmit.

2015. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szimpla hatosztályos gimi, haverral mi meg ki voltunk osztva ilyen "gólyasegítőnek".
2015. márc. 29. 00:03
 6/12 anonim ***** válasza:
12 éves gyerek, haverod pedo?
2015. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem az te vagy kérdező nincs is haverod :D
2015. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Elég nagy gond van itt a fejekben,aki örülne egy 12 évesnek ..
2015. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Haverod?:D
2015. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Ezeknek már mindegy...

2015. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!