Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb emberek? 19 éves lány vagyok. Van egy 4hónapja tartó kapcsolatom. Többi lent.

Figyelt kérdés
... A barátom nagyon rendes,megbízható srác. Még az ágyban is egy hullámhosszon vagyunk. De mostanság elég gyakran veti fel,hogy örökké velem lenne vagy hogy majd később elvenne. Viszont folyton "megijedek" az ilyen kijelentéseitől... Tapasztaltabb nők segítségét szeretném kérni. Most akkor nem vagyok elég érett egy komoly kapcsolathoz vagy valami bajom lehet?

2015. márc. 29. 01:40
 1/7 Aluna válasza:

nem o az igazi, sajnos.

nyilvan termeszetes a reakciod ilyen fiatalon, de ha tenyleg odaig lennel erte nem paraznal ennyire.

valoszinuleg o tobbet erez irantad, ami nem baj, hat ez van.

2015. márc. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még csak 4 hónapja vagytok együtt. Ezek a kijelentéseket csak azért teszi mert szeret. Mind2-en fiatalok és tapasztalatlanok vagytok. Attól hogy még ezt mondja az nem lesz így. Csak ezzel próbálja éreztetni hogy szeret és veled el tudná képzelni a jövőjét is. (Egyenlőre, de az idő előre haladtával ez már nem feltétlenül így lesz!)
2015. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Bizonyos fokig egyetertek az elottem szoloval de tenyleg az is lehet,hogy meg csak nem vagy eleg erett ahoz hogy ilyesmiken gondolkodj. Mindenki mas, nekem 15 eves koromban vetette fol eloszor a baratom hogy elvenne eleg csalad centrikusok vagyunk ugyhogy en nagyon orultem annak hogy ezt szeretne.

Nem kell megijedni az ilyen kijelentesektol, inkabb orulj hogy legszivesebben elete hatra levo reszet csak veled akarja tolteni.

(18/l de mar 3 eve egyutt vagyunk)

2015. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Részben igazatok van,de nem érzem úgy,hogy kevésbé szeretném mint ő engem. Mivel bármit megteszek neki,hogy boldoggá tegyem.. Talán nem vagyok elég érett,de majd benő a fejem lágya :)
2015. márc. 29. 01:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatod? Akkor, azért ijedtél meg ezektől. De, nem kell, hogy első legyen, elég ehhez, ha nagyon kevés a tapasztalatod párkapcsolatok terén. Nincs gubanc veled, nem érettség kérdése ez. Szimplán nem éltél még eleget ahhoz, hogy simán rábólogass az ilyen kijelentésekre. Ügyelj, ne fojtson meg téged a srác! Nem minden a jó szex.
2015. márc. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szertitek egymást hol a gond, bár szem még 1-2 évet várjatok
2015. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megijedsz egy ilyen kijelentéstől, az azt, jelenti, hogy nem vagy bele szerelmes, és nem is leszel, mert azt nem lehet erőltetni. Tehát ha nem akarsz egy jó barátsághoz hasonlító kapcsolatban élni mint feleség életed végéig, akkor mondd meg neki minél korábban, nem akkor, amikor már több éve együtt jártok, hogy te még úgy érzed, egyáltalán nem vagy érett egy házasságra, mert bármi jöhet még, akár ő, akár te beleszerethetsz valakibe... Ezt mondd meg neki, hogy tisztában legyen a helyzettel, utána eldöntheti majd ő is, hogy ennek ellenére akar-e a továbbiakban járni veled, vagy sem. Te is készülj fel lelkileg egy szakításra, mert az ilyen házasságok (a házasságok 80%-a ilyen, sajnos) vezetnek oda, hogy amint megszületik a gyerek, a férj már mehet, ahová lát, már nemkívánatos személy.
2015. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!