Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Hallgassak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hallgassak a páromra?

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdem, hogy együtt élünk. Én dolgozom egy gyárban lassan több, mint 2 éve. Igazi robot, rabszolgamunka. 3 Műszak, kötelezőek a szombatok. És nagyon nagyon nagyon monoton. Leülsz egy gép elé és napi 4-5 ezer db a norma, ilyen ki autoalkatrészeket gyártunk, de ez most lényegtelen. A légkör nagyon gáz. A kolléganőim 80%-a az a tipikus agyatlan buta paraszt, akik sose vitték semmire, nem is fogják. Akaratlanul is végig kell hallgatnom a magasröptű beszélgetéseiket néha öltözőben, étkezőben pl. Már ettől felmegy bennem a pumpa, hogy emberek hogy tudnak létezni ekkora aggyal.. A lényeg az, hogy állatnak néznek minket, nem mehetsz akármikor wc-re, csak a kétóránkénti szünetbe, másképp rád szólnak, hogy ne mászkálj. Nem lehet beszélgetni, nem lehet nálad telefon. Nincs szabadság, vagyis van csak nem adják ki, és heti 4 szombat kötelező, mindegy, hogy milyen műszakos vagy. Az életkedvem konkrétan elmegy ettől a közegtől amibe ott vagyok, és kifeszülök idegileg, hogy ott kell megdögleni. A párommal csak hétvégén vagyunk együtt, mert ő is hetel. Hétfőn megy, pénteken jön. Én szombaton is dolgozok, a vasárnap elmegy a főzés, mosás, stb dologra. Magánélet nulla, elmenni kikapcsolódni esélytelen. A munkahelyem iránti gyűlöletem kivetül a kapcsolatomra is, mert a pasimon töltök le mindent, holott meg sem érdemli. Az utóbbi hónapokba anyámtól szervírozott Frontinnal vagyok csak képes túlélni a munkahelyemet és a görcsöt, hogy soha nem tudok a párommal lenni. A most szombat délutános műszakom előtt, már kora délelőtt kezdődött a feszültség, hogy ma sem leszek itthon, ami csapkolódós veszekedésbe torkollott, mert elegem van nekem is, és a páromnak is ebből. Elvette a telefonomat, felhívta a főnökömet, hogy nem enged bemenni dolgozni, mert ilyen nincs, hogy minden szombat kötelező és rámegy a magánéletünk, hogy sose vagyok itthon hétvégén. Hogy ezért hétfőn mit kapok, azt nem tudom.... A párom azt akarja, hogy azonnal mondjak fel. Nagyon megtenném, csak éppen most állnánk helyre anyagilag és akbérletet kell fizetni, meg banki saram is van, amit törlesztenem kell. Benne van a pakliban, hogy nem találok azonnal mást, akkor megint kakiban leszünk. De tény, hogy idegileg is rámegyek erre, és a kapcsolat is megsínyli. Nem vagyok túlképzett, varrónői szakmám van, azzal meg máshova úgyse vesznek fel, csak másik gyárba max. Váltanátok a helyembe?
2015. márc. 29. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
basszus! a párod melletted áll és azt akarja, h jó legyen a kapcsokatotok ét te még gondolkodsz? azzonnal hagyd ott! én is melóztam már ilyen helyen, igaz nem soron, de ez kikészíti az embert. párkapcsolat/család vs szar meló? melyik a fontosabb? sztem ez nem lehet kérdés!
2015. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott!Ilyen szar helyet bármikor találsz!Ha már az egészséged is rámegy meg a kapcsolatod is,nincs min gondolkozni!Hatalmas megkönnyebbülés lesz!!
2015. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy képezd magad? Nézz szét munkaügyiben hátha találsz olyat, ami érdekel, ha nem tudsz önköltségesre menni.

Jó, ha ember több lábon áll.

Mindenképp válts ne hagyd, hogy tönkre tegyen ez a hely és jó lenne, ha nem mérgeznéd magad azzal a gyógysz#rral. Ha mindenképp ehhez folyamodsz inkább homeopátia, mert nem terheli meg a szervezeted.


Szerintem egyből úgy menj be, hogy felmondasz, ne légy ennyire alárendelt és állj ki magadért. Azért az nem jó, hogy az ember kidolgozza a belét és még semmit sem hagynak neki. Az a baj, hogy ezt nagyon jól tudják az ilyen cégek és ki is használják, mivel más nagyon nincs. Undorító, hogy miket meg nem engednek maguknak. De, ha az ember képzi magát akkor lehet esélye, hogy ne legyen egy ilyen moc§kos cég rabszolgája.

Figyelj, ez akkor sem élet.


Ha szeretnél írhatsz privátot.


N

2015. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szöveged elején kinevettelek,hogy ennyire lenézed a KOLLÉGANŐIDET holott velük egy fokon vagy, róluk elmondod,hogy 'nem vitték semmire' holott te is ugyanott vagy,mint ők? Kicsit fura...

A végére kezdtelek megsajnálni, de azt tudom javasolni,hogy ha meg akarod tartani a párod és az egészséged lépj ki abból a munkából,és vagy képezd magad még,vagy keress mást,bár lehet csak ugyanilyet találnál...

2015. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a párodnak igaza van, de!


a munkanélküliség ugyanúgy rombolja a személyiséget, és azon keresztül kapcsolatot, most még lehet, hogy úgy gondolja, hogy nem nagy ügy a váltás, de manapság 14-16 hónap simán elmegy a statisztikák szerint munkahely kereséssel. És a munkanélküliség nem csak a pénz miatt gond, önmagában a munkahely keresés, a kudarcok, a mellőzöttség érzése ugyanúgy bont egy kapcsolatot, mint egy durva munkahely.



Szóval próbálj meg úgy váltani, hogy a mostani munkád közben keresgélsz, említsd meg ismerősöknek, ha tudnak valamit, ami kicsit kevésbé monoton, és ha lehet, akkor heti 5 napos elfoglaltság csak, akkor szóljanak, építs kapcsolatokat.

2015. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Az 5-osnek: en meg csak 25 vagyok, akikrol beszeltem, meg 40 es afolotti korosztaly. Teny, hogy jelenleg egy szinten vagyok veluk, de ha belepusztulok se fogok egesz eletembe ilyen helyen, ilyen emberek kozott dolgozni. Ok mar maradnak ott...

2015. márc. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!