Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar?

Figyelt kérdés

Normális, ha zavar, hogy a barátnőm nagy hangsúlyt fektet a külsejére, és mindig irigyli a sovány lányokat? Nekem tökéletes a teste, mert ahogy én, és szerintem az átlagos férfiak is, a nem is kövér, és nem is sovány lányokat szeretjük. Igazából nem is az a kérdés, hogy normális-e, hogy zavar, hanem inkább az, hogy ez mennyire gyakori a nőknél?

És mit tehetek, hogyha ő nagyon ragaszkodó, én pedig szeretek sokszor egyedül lenni, néha már hiányoznak a régi szép idők, amikor naphosszat voltam egyedül a saját dolgaimmal elfoglalva, meg max a haverokkal szórakoztam éppen, ha úgy tartotta kedvem. Most pedig kötött vagyok, mert telefonon mindig beszélgetünk Viberen, ami igazából nem zavar, mint ahogy az se, ha vele vagyok, csak sokszor csinálnék éppen valami mást.


2015. márc. 29. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kommunikáció!

Miért nem beszéled ezt meg vele?

2015. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első része szerintem abból a szempontból elfogadható, hogy ő szeretne változni. Amit tehetsz, az esetleg az, hogy megmondod neki, hogy "Bár számomra így vagy szép, ha szeretnél fogyni magadért, támogatlak benne.". Ha meg akar változni, akkor vagy hátráltatod, de vitát szülhet, hogy nem hagyod kibontakozni, vagy hagyod, hadd tegye.


A második fele az már húzósabb. Valóban idegesítő egy idő után, ha nagyon rá nő valaki az emberre, de ezt csak ti tudjátok megbeszélni, hogy kicsit több térre van szükséged, csinálnál néha mást is. Elhiszem, hogy szeret meg fontos vagy neki, viszont azt meg kell értenie neki is, hogy néha csinálnál mást is. Az, hogy együtt vagy valakivel, nem feltétlenül jelenti azt, hogy folyamatosan vele kell foglalkoznod. Pl. attól még, hogy átmész hozzá/átmegy hozzád még ülhetsz a gép előtt, míg ő olvas, nem kell mindig egymás kezét fogva ülni az ágyon és nézni a filmet, vagy egymás öléből facebookozni. Ha sokáig folytatjátok így, előbb-utóbb úgyis meg fogja ölni a kapcsolatot, részben azért, mert így el vagy nyomva. Beszélj vele erről.

2015. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!