Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy 13. hónapja tartó kapcsolatban a lány nem főz, nem takarít, nem szexszel nem fürdik együtt, csak ha kedve van, a közös költséget sem akarja fizetni és mindig olyat állít, ami nem igaz? (a korkülönbség:F47/L23)

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Verném a fejemet a falba, hogy már 13 hónapja együtt vagyok egy ilyennel...
2015. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 B.Dávid ***** válasza:
100%
Papucs vagy, cipőboltban kéne lenned
2015. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
23 éves létére összejött veled és csodálkozol, h nem normális? Apuka kellett neki, nem szerető.
2015. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat; Kim, nem csodálkozom:Nekem már több ilyen kapcsim volt; az nem jut eszedbe, hogy ezen a lány nyerhetne is? Mert Nekem igen..
2015. márc. 29. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai fiatal lányok mind ilyenek. Jobban jársz egy korodbelivel, még ha nem is olyan dekoratív.
2015. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jut eszembe, hogy szerelem helyett megaláz, kapcsolat helyett kihasznál. Megaláz (bár ebben te is aktív résztvevő vagy), egyszerűen hülyének néz. Nem akar szexelni, a házimunkában nem partner, nemhogy még az anyagiakban, és még hazudik is. Innen nézve élvezi, hogy eltartod, hogy ingyen él egy idősebb pasi kontójára, csak nagy ritkán kell bármilyen intim dolgot bevállalnia, az sem lepne meg, ha melletted pasija lenne. Bár persze, ez csak az én véleményem, nylván egy mondat alapján nem tudok reális képet festeni a lányról.


És a fiatalok nevében kikérem magamnak! A párommal albérletben lakunk, kiveszem a részem a költségekből, főzök, mosok, takarítok, tehát mondhatni igenis rendes, felnőtt kapcsolatban vagyunk, nem beszélve arról, hogy a szexet inkább én kezdeményezem gyakrabban, és alkalomadtán még együtt is fürdünk a párommal. 22 vagyok, tehát fiatalabb, mint a kérdésben szereplő lány. Ha akar valaki, akkor igenis tud normálisan, helyzetnek megfelelően viselkedni. Szerintem a te "barátnőd" is tudna, csak nem akar, egyszerűen kényelmes neki kihasználni az idősebb úriembert, ingyen lakhat nála, nem kell csemmit csinálnia, hogyisne használná ki?

2015. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normàlis,ha valaki egy vénemberrel él együtt,persze hogy semmit sem csinàl,lehúz,àtver.
2015. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leányzó éppen azt teszi: nyer. Élvezi az anyagiakat minimális befektetéssel.
2015. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!