Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb? Egy olyan férj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Egy olyan férj aki ad magára és esetleg kacsintgat más nők felé is, vagy egy troll férj aki igénytelen és munka TV sör alvás ebből áll a napja?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm panaszkodik hogy a férje lassan többet költ ruhára és kozmetikusra mint ő )és ez miért gond? Neki szabad a férfinak nem? Mindegy.) Szolárium kozmetikus szőrtelenítés divatlapok új ruhák stb. És bizony a pasi jól is néz ki és ezt nyilván más nőcik is észre veszik és ki tudja a mosolygások mellett pl. a munkahelyen még mik történnek.


Szóval aggódik az ismerősöm, hogy a hapsi esetleg félre is lép (egyébként esélyes hogy igen).


Na de a másik oldal jobb? Egy szintén ismerős házaspárj, ahol a férj mezei melós, aszfaltos, abból áll a napja és az élete hogy hajnalban kelés (egy feles benyomása már indításnak) meló, majd haza, ledöglés a TV elé sör sör sör majd beszédül az ágyba. Az aztán a kezébe nem venne egy újságot egy könyvet mozi színház szórakoozás azt se tudja mi az. Pocakos kopasz ronda igénytelen, térdesedett melegítő vagy melóruha – ez a két ruhája van szerintem. Az aztán nem jár sehova, az nem kacsintgat senkire (max a pálinkás üvegre) , nála aztán nem kell félni hogy félrelép. Kinek kéne? A kutyának se.


Na most kérdésem: ez jobb? Feleségek! Akik azon aggódnak hogy a „jó hapsi” férjük esetleg félrekefél. Kérdésem: szeretnétek egy ilyen férjet mint ez a melós, a jó hapsi helyett? Mert ennél aztán nem kell félni semmi kalandtól! Ez jobb lenne?


2015. márc. 29. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze,hogy aki meg csal *_* az igenyes legalabb 39/l
2015. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A második majdnem ideális. A munkát kihúzhatjuk, maradjon az egész napi sörözés és tv, természetesen csak a rövid után.

Én is ilyen vagyok, jöhetnek a privátok és bocsi, ha nem válaszolok mindre. Jelige: LOVEMYBODY.

2015. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább elválok. Nincs az a nő , akinek e közül a két férjtípus közül igazán kéne egyik is. Hosszú távon két ilyen hapi mellett nem lehet megmaradni. Egy házasság így tönkremegy a
2015. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén, ha csak ebből a kettőből választhattam volna, a büdös életben nem mentem volna férjhez.

Én egyik típusú emberrel sem szimpatizálok.

Nem szeretem a piperkőc, párkapcsolatban is más nők felé kacsingató férfiakat, de a részeges, családjukkal nem törődőket sem.

A lényeg azonban ugyanaz: a két férfi közül egyik sem tartja tiszteletben a feleségét.

2015. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ó dehogynem lehet. Egy csomó embert ismerek aki csak megszokásból van együtt a párjával és tulajdonképpen tök8 neki mit csinál a másik.

És igen ismerek olyat is ahol a férj külön ment nyaralni az asszonytól. És az asszony mondta erre: legalább nem látom kit kefél meg.

És ennyi. Éltek tovább és élnek (boldogan?) míg meg nem halnak. Válás fel se merül.



"Hosszú távon két ilyen hapi mellett nem lehet megmaradni."

2015. márc. 29. 10:25
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Miért van olyan érzésem, hogy voltaképp te vagy az "első férfi", aki valamiért berágott a "második férfire", mert az áhított asszony nem téged választott. Akárhogy is nézzük: az első egy díszbuzogány.
2015. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem nőként igenis zavarna, ha a férjem ennyit foglalkozna magával, mint az első pasas. Én sem foglalkozom ennyit magammal, nehogy már a férjem több időt töltsön a tükör előtt, mint én! És nem vagyok igénytelen ettől sem, nem választanám a második verziót én sem, de az első az túlzás. Nem a féltékenység miatt zavarna. Én a szőrös, igazán férfias férfiállatokat szeretem, akik igenis lányos dolognak tartják a szoláriumot, a ruhákat én veszem neki, vagy legalábbis, magától ritkán, és büszkén viseli az ápolt szakállát. Kozmetikus meg szőrtelenítés egy férfinál, á, már a gondolatra hidegrázást kapok. Nem, nem választanám az első pasit sem. De a második sem jobb, csak az meg az igénytelenséget viszi túlzásba. Az arany középutat nem véletlenül hívják aranynak...


Bár nem agyalok azon, hogy a "jó pasi" férjem félrekefél, bízom benne, mert amellett, hogy igényes (nem olyan túlzón tollászkodó, mint az első, hanem normálisan), megbízható és szeretnivaló ember. Nála sem kell félni a kalandtól, imádja a családját, a gyerekeit, semmi pénzért nem kockáztatná, hogy bármilyen módon elveszítse őket. Vagy akár engem, akit szintén láthatóan nagyon imád, még így, 12 év után is. Ez lenne a legjobb, nem azok, amiket felsoroltál.

2015. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de félrement.

Én egyik se vagyok a történetekből én egy külső szemlélő vagyok, aki jót röhög rajtuk (meg az összes többin) és áldom az eszem hogy sose gondoltam házasságra.


"Miért van olyan érzésem, hogy voltaképp te vagy az "első férfi","

2015. márc. 29. 13:04
 9/17 A kérdező kommentje:

De mert miért is ne?

Szolárium nőies dolog? Jártál te szoliban mostanában? Szted 10 vendégből hány pasi?

Hát több a nő az biztos de azért az arány közelíti a fele-fele szitut lassan.


És ha kimész egy strandra a nyáron majd számold össze hány pasit látsz hónalkutyával és szőrös mellkassal.

Megmondom előre: egyet se!

vajon ezek mind szőrtelenül születtek és úgy is maradtak

-vagy szőrösek lennének mint állat de járnak szőrtelenítésre?


Vajon melyik?


"nehogy már a férjem több időt töltsön a tükör előtt, mint én"

2015. márc. 29. 13:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Én utálnám, ha a férjem piperkőc lenne. Nekem nem férfias. Az sem tetszik, ha szoláriumozik, vagy borotválja a mellkasát egy férfi.

Legyen tiszta, ápolt, igényes, de nem kikent-kifent pojáca. Legyen inkább tisztességes melós, aki szereti a családját és nem kacsintgat félre. Ezt egy színházjegy sem pótolja.

2015. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!