Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretett belolem a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belolem a baratnom?

Figyelt kérdés
Egy eve es 2 honapja vagyunk egyutt baratnommel. Eleinte olyan edes volt, csokolgatott, olelgetett, mindig hozzambujt es elmondta mibaja es megtudtam vigasztalni. Aztan lassan azt vettem eszre hogy egyre hisztisebbe valt, egyre kevesbe erdekeltem, mara mar ott tartunk hogy naponta ha egy-ket csokot ad az mar csoda, mikozben tudja hogy vagyom ra. A hisztijeivel kapcsolatban mar nemtudom megbekiteni, max baratnoi, ledragamozott egy gyereket elottem egyszer, aztan velem buliban nemtancolt de mikor elhuzta magaval egyik ismerosunk nemmondott nemet neki sot mosolyogva eltancolt vele, volt mar pelda arra is hogy mondtam neki valamit o meg kozben tesojara figyelt aki kozbevagott az en mondatomba..aztan egyszer angolban segiteni akartam neki, mondtam neki h vmit nemugy kell ahogy o akarta es meg neki allt feljebb, mikozben szivesen segitettem volna neki..mar szorakoznisem lehet vele, egyszer disznovagaskor husos kezzel hozzaertem az arcahoz es leoltott ott mindenki elott h "takarodj mar"..mar nem szerethet vajon? Aztmondja igen, de nemerzem h tisztelne v hogy vonzodna hozzam..vagy en kenyeztettem el azzal h surun puszilgattam csokolgattam? Mit tehetnek, ha aztszeretnem hogy minden olyan legyen mint az elejen? 23f
2015. márc. 29. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu,szerintem már csak minimális szinten ragaszkodik hozzád azért van veled.Megszokásból.De szerintem ez már nem szerelem.Próbáld megbeszélni vele,ha nem ad egyértelmű választ,szakíts vele akármennyire is szereted.Ez már nem egy jó kapcsolat.
2015. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy kiszeretett belőled :( De próbáld meg visszahozni. Pl.: vidd el egy romantikus vacsorára ;)
2015. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jóképűbb srácot. Nincs sok minden, amit tehetnél, dobd ki minél előbb, hogy legalább ne ő dobjon téged!
2015. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma delben kertem szunetet tole, de mar irt facebookon h o ezt nembirja..ezmondjuk most jolesett..
2015. márc. 29. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnek tenni valamit, hogy olyan legyen mint az elejen?
2015. ápr. 1. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!