Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem foglalkozik velem a barátom. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Már szóvá tettem neki valamelyik nap , hogy szeretném ha többet foglalkozna velem, erre az volt a válasz , hogy mostanában sokat kell tanulnia (most fog érettségizni),de próbál változtatni, meg hogy mennyire szeret stb...Pénteken kérdezte, hogy találkozunk-e ma, errefel ma se keres se Facebookon, se telefonon. AMúgy nem lakik tőlem messze, kocsival 15-20 perc, de egy héten maximum egyszer szoktunk találkozni. Annyira magányos vagyok, de ő azt se tudja mi történik velem.

20/L


2015. márc. 29. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts
2015. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető, hogy most az érettségire kell koncentrálnia. Nyilván fontos vagy neki, de ha tovább akar tanulni, jól kell sikerülnie. Ha érettségi után sem változik semmit, akkor szakíts vele, addig pedig légy türelmesebb és megértőbb.
2015. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre még ne szakíts vele, de azért próbaképp ne foglalkozz vele vagy két hétig, és nézd, hogy hányszor ír rád, hányszor szeretne veled találkozni. Ha még csak nem is keres, vagy csak egyszer-kétszer, akkor tényleg nem sok értelmét látom ennek.


Én nem vagyok zseni, de szerintem a maximum, amit tanulásra szántam érettségi előtt az heti 4 óra volt, az sem egyhuzamban, mégis átlagban 85% felett teljesítettem. Ugyanazt tudom elmondani, mint sokszor máskor: mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Ennyire valószínűleg nem foglalja le az érettségi, így a döntés a te kezedben áll, hogy miként kezeled: kivárod az érettségi végét, hátha újra jó lesz minden, vagy hagyod. De ha stresszhelyzetben így reagál, akkor feltételezem egyetem/munka mellett sem lesz ez sokkal másképp.

2015. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de akinek az érettségizés mellett nincs ideje a másik félre, annak később se lesz. Ha továbbtanul, ennél sokkal több dolga és tanulnivalója lehet egész félévben, nem csak a vizsgák előtt közvetlenül. Ha nem tanul tovább, akkor meg dolgozni fog, ami eléggé leköti az embert megint csak. Azért az érettségi nem akkora nehézség, hogy mellette semmi másra ne jusson idő.

Ezt én tapasztalatból mondom, két éve érettségiztem, a barátom szintén, és mégis heti kétszer legalább találkoztunk, napi szinten beszéltünk és eleget foglalkoztunk egymással. Pedig mindkettőnknek nehéz egyetem volt a célunk, el is értük, és azóta tanulunk, mint a hülyék, mégis van idő egymásra még mindig. Vizsgaidőszakban is, pedig 6-10 vizsgánk van általában.

2015. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Pénteken kérdezte, hogy találkozunk-e ma, errefel ma se keres se Facebookon, se telefonon."

Ez a lényeg. Velem is előfordult, hogy nagyon sok dolgom volt, de mindig próbáltam úgy beosztani az időmet, hogy még ha pár óra is, de jusson a páromra. De az, hogy ő felajánlotta neked a találkozót mára, és egyáltalán nem keres, még arra se képes, hogy lemondja, tökéletesen igazolja, hogy nem tisztel téged a barátod, és nem foglalkozik veled.


"AMúgy nem lakik tőlem messze, kocsival 15-20 perc, de egy héten maximum egyszer szoktunk találkozni. "

Bőven lenne ideje találkozni veled heti 2-3 alkalommal, egyik ismerősömnek sorra jöttek a ZH-k egyetemen, mégis tudott a barátnőjével programokra menni közben. Az érettségi ugyanis semmiség azokhoz képest.


"Annyira magányos vagyok, de ő azt se tudja mi történik velem. "

És minden bizonnyal nem is érdekli, hogy mi történik veled. Két lehetőség van: átbeszéled vele a dolgokat őszintén, és ha továbrra se látod változni a helyzetet, szakítasz, vagy pedig nem csinálsz semmit, és továbbra is magányos, és nélkülözött leszel, ami belülről fog megemészteni téged.

2015. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!