Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ezzel így? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így? Mi a személyes magyarázatotok erre? 17/L

Figyelt kérdés

Hát ez most elég ribisen fog hangzani...

Volt egy nagy szerelmem,és amíg együtt voltunk sokszor előfordult hogy másfelé kacsintgattam. Néha nem csak úgy megnéztem a pasikat,hanem teljesen beindultam(általában persze alkohol hatása alatt),nem szexuálisan,csak úgy elflörtölgettem volna XY-al. Sokszor meg is tettem.Burkoltan,nem úgy kell elképzelni hogy rájuk másztam volna,leginkább nonverbálisan történt a dolog.

1-2x(másfél év alatt) még fellángolást is éreztem más iránt,de persze hamar elmúlt. Sokszor voltam úgy,hogy ,,de bepasiznék".

Mióta véget ért a dolog,mintha elvágtak volna. Kipróbáltam random csókolózni valakivel és borzalmas volt,soha többet...Semmi értelme,a világon semmi! Teljesen elmúlt ez a ,,bepasiznék" érzés. Abszolút nem hoz már lázba.


Más is van/volt már ezzel így?


2015. márc. 29. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdekes,általában fordítva van,ha szerelmes az ember akkor nem érdekli más,de engem minden arra érdemes lázba hozott,mikor pedig nincs senkim bumm...abszolút nem érdekel senki sem.
2015. márc. 29. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves kapcsolatom ért véget kb. fél éve, és azóta én sem érzem azt ,hogy huu de bepasiznék vagy ismerkednék bárkivel is. Nekem most így jó egyedül. De egyszer jönni fog valaki aki megváltoztatja ezt úgyis, és hidd el ,hogy neked is :)
2015. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most is ott van az ismerőseid között a pasi aki nagy ő lesz, csak járj nyitott szemmel :)
2015. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de nem vigasztaló szavakat várok,bár kedves tőletek.
2015. márc. 29. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
már megválaszoltad. Nem voltál szerelmes.
2015. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az voltam. Még mindig az vagyok,változhat ez igaz,de nem látok rá nagy esélyt. Talán csak a szárnyaimat próbálgattam.De nem a rólam alkotott vélemények érdekelnek,hanem hogy másnál is előfordult-e már ez,és megtudja-e magyarázni?!
2015. márc. 29. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát ez most elég ribisen fog hangzani... "- És tényleg :D

"Más is van ezzel így? Mi a személyes magyarázatotok erre?"- Én nem, szeretem a páromat, nem bírnék ÚGY más férfire/fiúra nézni, pláne nem flörtölni. Személyes magyarázat? Az, hogy szeretem és szerelmes vagyok belé.

18/L

2015. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!