Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm facebook képére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm facebook képére ilyen komment érkezik (alul) egy számomra ismeretlen sráctól, jogosan húzom fel magam?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, pár hétig meló pár hétig együtt vagyunk. Feltöltött egy képet magáról, amire egy számomra ismeretlen srác "CutiePie X"-t kommentelt, amit barátnőm belájkolt. Tudom, hogy ez full gáz, hogy ilyeneket "kiteregetek", de kíváncsi lennék a véleményetekre. Első reakcióm: mérges vagyok, és akaratlanul is beindul bennem a belső sherlock.

Én vagyok a hülye, hogy ilyeneken felhúzom magam, vagy ti is ezt tennétek? Kérdőre vonjam barátnőmet? Ti hogy reagálnátok?



2015. márc. 29. 16:10
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom, mert ez mit akar jelenteni? Annak utánanéztem, hogy ki ez a CutiePie, de azért nem mélyedtem bele.
2015. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Cutie= aranyoska ~

Pie= pite

X= puszi jel ~



valami ilyesmi lehet (cuki és szinonímái)

2015. márc. 29. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
De mit kommentelt a srác?
2015. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem volt egyértelmű.

A srác neve lényegtelen, a kommentje volt az, hogy CutiePie X.

2015. márc. 29. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok bocs elolvastam :D

Én úgy vagyok vele, ha valaki nekem ilyet írna akkor én is lájkolnám és megköszönném. Ha ismeretlen írta volna és nem tetszik nekem akkor is.

Szerintem eléggé túl reagáltad.

2015. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

egyik gyenge pontom az, hogy féltékeny vagyok, miközben tudom, hogy az vagyok és utálom, hogy az vagyok.

2015. márc. 29. 16:22
 7/9 Interferencia ***** válasza:
Én is össze tudom rakni a szavak jelentését, de CutiePie egy vlogger, ahogy az az első kommentemben írt guglizás során kiderült. Ezért kérdeztem, hogy ez náluk jelenthet-e valamit?
2015. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem tudnék együtt lenni valakivel aki ennyire féltékeny, biztos rossz hatással van a kapcsolatotokra.

Én azt érezném, hogy egy hűtlen k'rvának tart.

Miért vagy ilyen féltékeny? Csaltak már meg? Úgy érzed, hogy túl jó a barátnőd hozzád? Vagy esetleg te nem szoktál hűséges lenni? Ő is szokott féltékenykedni?

2015. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tartom annak, tisztelem a barátnőmet és imádom!

Nem tudom az okát a féltékenységemnek, de talán az, hogy nem tetszik, ha más srácok zsongják körbe. ennyi.

Sose csaltak még meg tudomásom szerint, én egy jó választásnak tartom magam a részéről, mert sose csalnám meg (pedig pár csaj már próbálkozott, persze kultúráltan elutasítottam őket).


Most, hogy már sejtem, hogy túlreagáltam, már az érdekelne, hogy hogy tudnék kevésbé (vagy egyáltalán nem) féltékeny lenni? A magabiztosságom lehetne nagyobb, ez lehet az oka?

2015. márc. 29. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!