Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéseket meddig lehet hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéseket meddig lehet hazudni?

Figyelt kérdés

Ezt most általánosságban kérdezem, nem konkrét eset.

Ha valaki alapjáraton inkább csak szédíteni szeret, szórakozni a másikkal, annak érzéseivel, az úgy mennyi ideig tudja húzni, hogy ne vegye észre senki?

(Akár férfiról, akár nőről legyen szó.)



2015. márc. 29. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a gerincem még a hején
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 To7ka ***** válasza:
Meddig hiszed el egy színészről, hogy repked a levegőben és kívül hordja a nadrágját és szuperhős? Amíg tart a film. Színészi képesség kérdése, szóval szerintem amíg kedve van valakinek. De az megint más kérdés, hogy nincs semmi értelme, és piszok szemét dolog érzésekkel játszadozni:) Még ha valakinek nincsenek is, nem tudom miért jó, visszaélni valaki máséval.
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Aki profi éveken keresztül megy!!!De viszont ahhoz már nagy lelki erő kell+nagy pofa!
2015. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Viccen kívül tényleg lehet akár évekig is ahogy a 3-mas írja. De valószínűleg a másik vak.
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bármeddig. Azon múlik a dolog, hogy meddig bírod fenntartani a látszatot, és mikor követed el azt a bizonyos hibát.
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki profi, az önmagát is becsapja, így elég sokáig lehet húzni... és az a szép benne, hogy amikor kipukkad a buborék, akkor nem is érti mi történik
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként én sem vagyok rá képes, volt úgy, hogy valakivel összejöttem ilyen "nincs ló, jó a szamár is" alapon, de azt se szándékos kijátszás gyanánt, hanem "hátha majd idővel jobb lesz", de nem lett, én max 2-3 hét után megmondtam, hogy itt a vége, nem megy tovább. Mert nem tudok fenntartani érzések nélkül egy kapcsolatot.


De sokaknak elég jól megy, ezért is tettem fel a kérdést.

(Nyilván nem arra gondolok, mikor tönkremegy egy kapcsolat/házasság, de a felek nem tudnak lépni, és beletörődnek, az egy másik eset. Hanem mikor valaki tudatosan csinálja, és élvezi, hogy játszhat mások érzéseivel. Mert van ilyen :S)

2015. márc. 29. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig, ha ügyes.
2015. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6 hónapig.
2015. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És aki nagyon sokáig ezt csinálja, annak mi a jó benne?

Mi a célja vele?

Csak úgy érdekel.

2015. márc. 29. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!