Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok őszintén így eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén így eltudnátok fogadni?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb hibám, hogy nem találtam magamra a nagyvilágban, nehezen ismerkedek, egy barátom van akivel jól kijövök és tényleg barátként tudok rá tekinteni, a többi emberrel akivel próbáltam barátkozni vagy ők nem akartak vagy más élet életük volt vagy én untam meg őket.

Idáig nem tudtam megtalálni a tehetségemet, nem vagyok semmiben se kimagaslóan jó, a tanulással az a bajom, hogy nehezen tudom értelmezni a szövegeket amik levannak írva a könyvben, sokáig szenvedtem ezzel és elég nehezen tudtam érettségizni, ezután elvégeztem egy szakmát, de abba se leltem örömömet.

Ezek a hibáim szeretném, ha valaki eltudna fogadni, ahogy vagyok, mert ha lenne valakim én nagyon tudnám szeretni, az a fajta típus vagyok, aki tisztelné, szeretné a párját. Szeretném, ha nem azt nézné, hogy mennyire vagyok sikeres, mennyire tartalmas az életem, hanem azt, hogy ki vagyok legbelül.

Azért nem tengődök annyira az életben, mert van egy munkám amit szeretek csinálni nem fizet olyan rosszul, munka után edző terembe járok azt is szeretem csinálni, letudtam fogyni megszabadultam legalább 30 kiló súlyfeleslegtől, és férfiasabb kiálásom lett tőle. Mostanában így telnek a napjaim, barátommal nem igen futok össze, mert boldog párkapcsolatban él a barátnőjével és én is szeretnék egy olyan életet, ahol a legtöbb időmet vele tölthetem.

Kicsit félek attól, hogy unalmasnak találna valaki ezek miatt, mert nincs tartalmas életem. Kapcsolatban is inkább a párommal lennék leginkább, nem csak itthon szerveznék programokat meg próbálnék a kedvébe járni, hogy mit szeret és olyan programokat csinálnék amit szeret, de leginkább kettesben lennék vele, mert én sok ember között nem érzem jól magam annyira.


2015. márc. 29. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mindenki elfogadhato, csak menj, es ismerkedj, es ne gyakorikerdesezz:D
2015. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Végülis azt lehet mondani hogy van rendszer az életedben, már csak egy párkapcsolat hiányzik. Nincs ezzel semmi gond. Majd lehet hogy pont a leendő barátnődnek a kollégáival vagy a barátnői pasijával fogsz összebarátkozni és akkor lesz kivel összejárnotok. De nem is biztos hogy fogod igényelni, mert kettesben is el lehet lenni. Csak kezdj el ismerkedni, mozdulj ki, hogy minél előbb találj társat.
2015. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled én is úgy érzem, hogy csak egy párkapcsolat hiányzik, fogok ismerkedni még kitalálom hogyan.
2015. márc. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!