Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratzona? Segitseg!

Figyelt kérdés

Roviden beleszerettem az eggyik lany baratomba es erdeklodtem hogy lenne e eselyem nala..

Azt mondta hogy nem tudja de maradjunk inkabb baratok.

Szerintetek mar eleg csekely az eselye annak hogy tobbet erezzen irantam mint baratsag?


2015. márc. 29. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy járjatok, először a barátja kell legyél. Vagyis innentől csak el kell érned, hogy szüksége legyen rád és belédesik. Legalábbis legjobb esetben. Legrosszabb esetben valaki másra is rá kell hajts, ha nem akarsz egyedül maradni, csak mert nem akar veled járni.
2015. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es ezt hogyan tudnam elerni?
2015. márc. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!