Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tágítsak? Kérdésem túl rövid

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tágítsak? Kérdésem túl rövid

Figyelt kérdés
Szűzként csak a csiklómat izgatom, mert ha ujjazom magam azt nem élvezem, csak 1 ujj fér be, ha kettőt próbálok, hogy valahogy tágítsam magam, nem sikerül, mert érzem a szűzhártyát benn, ami valahogy illeszkedik az ujjaimra, de nem nyújt semmilyen jó érzést (rosszat sem mielőtt jönnétek azzal hogy erőszakolom magam). Ez azt jelenti, hogy a farkat sem fogom élvezni az első alkalmakkor, ugye? Főleg ha ott átszakít mindent. De semmiképp nem szeretném magamnak átszakítani, hogy könnyebb legyen az első.
2015. márc. 29. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Befér majd az :D
2015. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne ujjazd magad, ha szűz vagy, az első alkalomkor magát az aktust nem fogod élvezni, az majd a fiú dolga lesz, hogy előtte/utána szájjal-kézzel kényeztessen.
2015. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni. Feszít az egész. Helyzetben, ha nedves lesz minden biztos valamivel jobb lesz, de nagy küzdelem lesz a fiúnak is azt tudom.
2015. márc. 29. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell tágítanod magad és ne hidd, hogy nagy küzdelem lesz a pasinak! :)

Ha szerencséd lesz, akkor tapasztalt pasival hoz össze a sors aki tudja hogyan kell egy szűz lánnyal bánni. Ez esetben kevésbé lesz kellemetlen emlék majd utólag.

Ha nem lesz szerencséd, akkor emlékezetes lesz sokáig! :)

2015. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Alapvetően én sem gondolom úgy, hogy tágítanom kéne, de sokan fülembe ültették a bogarat, fiúk is, hogy azt már pedig szükséges csinálni. Miért lenne az?

2015. márc. 29. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szükséges! Valószínűleg olyan fiúk mondják ezt akik nem akarnak szűz lányokkal összekerülni, mert Ők több figyelmet, nagyobb elővigyázatosságot és főleg több tapasztalatot igényelnek! Elvárnák a csajoktól, hogy maguk vegyék el a szüzességüket, hogy ne kelljen ezzel bajlódni!

Ne foglalkozz velük, tartogasd a szüzességedet az arra érdemes fiú számára, aki nyilván hálás lesz érte!

2015. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen tágitanálak
2015. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!