Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után létezhet kibékül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után létezhet kibékülés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok boldog év után beteljesült a vágyunk,megszületett a közös babánk....tényleg a mennyben voltunk...és egyik napról a másikra elhagyott minket/engem egy másik nőért,akit 1 hónapja ismert meg,már ott is lakik....Én meg tudnék neki bocsájtani,de ő nem akarja újra,mert beleszeretett fülig a nőbe.....Sokszor könyörögtem,hogy jöjjön visszaa,mert szeretjük még egymást,ő is engem,érzem...de teljesen megy a f...a után.....a gyerekét imádja,aki még akkor csak 3 hónapos volt (most 4) és tényleg a legjobb apa....csak el akarja vinni éjszakűra magához,és nem akarok odaadni egy 4 hónapos babát.....nem tiltani akarom tőle,jöhetne bármikor,és bármeddig maradhatna,de jöjjön ide látogatóba.....El szeretnék menni bíróságra,hogy hivatalosan is el legyen ismerve az elhelyezés,láthatás,gyerektartás,és ő most teljesen abban a tudatban van,hogy n tiltom a gyerekét,és szemétkedek ezzel,pedig nem.....Volt valaki ilyen helyzetben? Én szeretném még visszakapni őt,nem akarom,hogy a fiam apa nélkül nőljön fel....

Volt valaki úgy,hogy válás után,és sok harag után,bíróság után,egy idő után újrakezdték a kapcsolatot,mert mind a két fél belátta,hogy hibáztak.....? nem kérek negatív rosszindulatú válaszokat,van problémám enélkül is bőven,köszönöm...!


2015. márc. 29. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél h*lye, hogy visszamenj egy ilyenhez!
2015. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, hidd el. Tudom, nagyon nehéz ezt most elfogadni, de ha reménykedsz, csak magadnak ártasz.

És ne alázd meg magadat könyörgéssel, kérlek. Ezzel csak szánalmat válthatsz ki belőle, szeretetet nem.

2015. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy igazad van,ha az eszemre hallgatnék,nem is tenném,de annyira szeretem...És még nekem van bűntudatom,mert nem adom neki a babát,hogy elvigye....és mert megyek bíróságra,lelkiismeretfurdolást okoz nekem.....ő neki nem volt az.....

8 évet dobott el,egy hónapos ismerettségért....

2015. márc. 29. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:

találsz nála jobbat,hidd el!


még véletlenül se add oda az idegen nő lakásába éjszakára a kisbabád.

2015. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A babát eszedbe ne jusson odaadni neki! Hogyan is képzelhetne ilyet egyáltalán? Egy csecsemőnek az anyja mellett van a helye!

A másik oldal meg az újrakezdés! Hááát nem akarlak elkeseríteni, de semmi értelme. Még ha sikerülne is újrakezdeni, akkor sem lenne olyan mit azelőtt! Sőt egyenesen rossz lenne és nagyon rövid ideig tartana a második felvonás!

Innentől úgy kellene csinálni, hogy a lehető legjobban, legbékésebben történjen a válás, vagyonmegosztás, gyerek láthatás, stb. Ne utáljátok meg közben egymást! Neked meg semmiképpen ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert nincs miért. Vidd végig a dolgot, és közben mindvégig próbálj korrekt maradni és ugyanezt várd el az exedtől is!

2015. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy csecsemőnek az anyja mellett van a helye! "


Ezt kérlek említsd meg a gyerekkori haveromnak is akit a nője a kórházban hagyott ott műtét után, és elvitte a gyereket, amikor ő lábadozott, holott semmi komoly oka nem volt rá csupán megunta a fiút... + az anya nem dolgozik, meg ilyenek. :(


Kérdező: hogy a másik oldalról is megvizsgáljam a kérdést, egyet értek egyébként az előző válaszadóval. Persze nem ismerem a férjedet. Próbáld meg tisztázni vele a helyzetet, hogy mi lehet az igazi indok ami miatt elhagyott, hátha van valami megoldás rá. (Bár gyanítom próbálkoztál ezzel, de hátha van valami megoldás)

A gyerek helye ilyenkor nálad van, szóval ne legyen bűntudatod emiatt.


Jobbulást kívánok! :)

27/F

2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne kergess hiú reményeket mindaddig amíg a másik Nővel együtt él.....és bármennyire is szereted, ne könnyítsd meg a helyzetét. Menjél el szépen a bíróságra és papírozzátok le a dolgokat,ha látni akarja a gyerekét azt nem tilthatod meg számára, persze csak akkor, ha ennek a ráeső anyagi vonzatait is rendezi!!!

37F

2015. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze,én hajlandó vagyok kompromisszumokra,bármikor jöhet,nem tartom a 2 hetet,sem az időt,a fia,szereti,jó apa.....de tudom,hogy gyűlölni fog emiatt,bár ő sem foglalkozott azzal,hogy én meggyűlölöm-e mert 8 év után elhagyott....szval megyek,elintézem szépen,és lesz ami lesz!

Nyílván a békülést úgy gondoltam,hogy a nő nélkül,bár most akkora a szerelem,......nem bocsájtanék meg neki,de nagyon szeretem,bár lehet eltelik egy kis idő,és belátom,hogy nem érdemel meg.....Csak annyira bennem van,hogy gyerekkel sokkal nehezebb az ismerkedés,mert sjanos sokan rosszul látják.....(mármint azt hiszik,apát keresnék,vagy anyagilag kellene egy pasi....meg sokan nem nevelik más gyerekét....)

2015. márc. 30. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!