Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki a legjobb barátom... nagyon jóban vagyunk, de én sokkal többet érzek iránta... ezt ő is tudja, de nem akar velem együtt lenni... mit tehetnék, hogy szerelmes legyen belém?:(
2015. márc. 29. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mássz rá
2015. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy tölts még el vele időt, vagy semmit. Bár ha már akkor is legjobb barátok voltatok, amikor elmondtad neki, vagy már elég régóta tudja, akkor szerintem felesleges.

Én hosszú idő után össze tudtam jönni a legjobb barátommal, de ez többnyire annak volt köszönhető, hogy én sokkal nehezebben nyíltam meg, és én már fülig szerelmes voltam belé, mikor észre vette, hogy ki is vagyok. Plusz szerintem az is kell hozzá, hogy ne legyen másik lány a képben, és éppen akarjon kapcsolatot.

2015. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már az előtt legjobb barátok voltunk h elmondtam neki... de én nagyon szeretem, vele szeretnék lenni:(
2015. márc. 29. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Így nem hinném, hogy lesz belőle valami. Valószínűleg nem vonzódik hozzád. Lesz majd más, és akkor egyszerűbb lesz. Ha nem lettem volna benne biztos, hogy egy nap rájön, hogy akar valamit, akkor valószínűleg beadtam volna a derekam a srácnak, aki akkoriban látszólag akart tőlem valamit. Az idő lesz a gyógyír, sajnálom, de minimális az esélye, hogy ezek után még beléd szeret. :(
2015. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!