Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen magas vagyok, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen magas vagyok, szerintetek sem kéne magassarkút vennem? 18L

Figyelt kérdés

175 cm magas és 57 kg vagyok...Magas vékony lány,és odavagyok a magassarkú cipőkért,de nem merem őket felvenni.

Ugye a vékonyságom miatt még magasabbnak tűnök, de pl ha felveszek egy minimum 8 cm-s magassarkút,mert azok néznek ki valahogy úgy érzem,hogy csúnya létra vagyok:(

Pedig nagyon szeretném őket hordani és néhány ruha csak azzal áll jól,de kénytelen vagyok hozzájuk laposat,balerinát venni.

Barátnőimnél alapból magasabb vagyok, a barátom pedig 184 cm.

Ti mit gondoltok mikor megláttok egy magas lányt? És ha +felvesz egy magassarkút?


2015. márc. 31. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne,de te tudod.
2015. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 174centi vagyok és simán hordom a magassarkú pipellőket:) szeretek kitűnni, és sztem dögös egy magas nő:)
2015. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Simán, csak tudj benne szépen járni, kecsesen:)
2015. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan hordhatod.

Nekem bejönnek a magas vékony csajok, mondjuk én még a párodnál is kicsit magasabb vagyok.

2015. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Nyugodtan hordjál. Miért ne tennéd?

Húzhatsz 10 centiset is.

Szerintem csak te érzed magad furán, mert bebeszéled magadnak, és másoknak fel sem tűnik.

Sokan szeretnének ilyen magasak lenni, és sokaknak tetszenek a magas lányok.

Én is épp ennyi vagyok :) Nekem csak pozitív élményeim vannak, nagyon sokak dicsérnek, hogy szép magas vékony vagyok, hosszú lábakkal.

2015. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál kedves utolsó:)
2015. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy annyira magas
2015. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Hát igazából nem csak én beszélem be magamnak,mert anyukám is megjegyezte már többször ha felpróbáltam egyet,hogy "úristen de nagy vagy" és valahogy azóta félek.

Kíváncsi voltam más mit gondol,tényleg nem tűnnek 'zsiráf nagyságúnak' a magas lányok magassarkúban?

2015. márc. 31. 14:46
 9/14 A kérdező kommentje:
de igaz,anyum csak 160 cm lehet csak ezért tűntem óriásinak mellette,nem tudom.
2015. márc. 31. 14:47
 10/14 anonim ***** válasza:
18 évesen eleve bőven elég ha ünnepségekre hordasz ilyen cipőt. de minek 8+ centi?
2015. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!