Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azért akar szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azért akar szakítani velem, mert ideges vagyok menzesz előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon ideges tudok lenni ilyenkor bármi miatt, és nagyon érzékeny is. De mindig figyelmeztetem, ha jön az a hét amikor ilyen vagyok.

Rajtam sokkal jobban kijönnek ilyenkor ezek a dolgok, mint a legtöbb nőnél. Már szinte depressziósnak érzem magam és sokszor meg is halnék.

A párommal is elcseszem a kapcsolatomat ilyenkor. De jól tudja miért vagyok ilyen és még jobban veszekszik velem meg hozzámvág ő is dolgokat.

Nem akarok ilyen lenni, de ez ami bennem zajlik irányíthatatlan.. jó ezt egy külső személy nem értheti meg, ha nem éli át, főleg ha férfi.

Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem nagyon rossz időszak és teljesen kikészít? Hogy vegyem rá, hogy türelmesebb legyen velem, vagy én mit tegyek azért, hogy ne boruljon el az agyam?


2015. márc. 31. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
szedj algoflex m-et, az teljesen lenyugtat. én is ezt csinálom
2015. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hétig? Meg az nem csak a görcsre van?:D
2015. márc. 31. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj le. Az érzelmeidet meg tudod irányítani gondolatokkal, legalábbis elterelni a figyelmed róla.
2015. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kenegesd magad erőspistával
2015. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon ki tud ütni az ilyesmi,szóval átérzem a helyzeted. Igazából rajtam úgy jön ki,hogy minden dolgon megsértődök és rettentően érzékeny vagyok. Volt,hogy csak úgy hozzábújtam és elkezdtem sírni, de rendesen, fél órán keresztül nem tudtam leállni.

Ti min szoktatok ilyenkor veszekedni?

Azt tudom javasolni,hogy akkor ebben a hétben ne találkozzatok annyit, max 1-2nap ha úgy érzed,hogy kitudod bírni veszekedés nélkül.

Vagy ha kötődnél valamiért számolj el előtte 10-ig...gondold át,hogy ha most abba belekezdesz,csak rosszat csinálsz.

2015. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a pasi nem szeret téged, ha nem tud megértő türelmes lenni ilyenkor veled

Aki nem tud elviselni a rossz napjaidon nem érdemli meg a jókat sem!

2015. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abban a par napban ne talalkozzatok.

Problem solved :)

2015. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már szakított, szóval tök mindegy... :/
2015. ápr. 1. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Igaza van, nem kifogásokat kell keresni, hanem tenni ellene.


Pl. nem azt mondani, hogy "most szr hetem lesz, készülj fel, mert mindenért ordítani, hisztizni fogok", hanem mondjuk nem menni hozzá.


De ez csak ürügy, felnőtt ember vagy (?), kezeld az idegbajodat, vagy kezeltesd. Meg miért kéne elviseljen egy sárkányt, aki önuralom helyett (fejleszthető!) a hormonjaival takarózik.

Tudod, milyen rossz egy ilyen emberrel akár egy napig is? Pláne, hogy szeret téged és te ok nélkül cs.szegeted meg bántod.


Én is feszült, meg ingerlékeny vagyok, mégsem keserítem meg a párom életét, hanem inkább elvonulok, vagy zenébe/könyvbe bújok, míg nem csökken.

2015. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 - gratulálok, az empátia-teszted negatív ...
2015. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!