Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom egy nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom egy nővel?

Figyelt kérdés

Tini korunk óta,màr 5 éve együtt voltunk,egymàshoz csiszoludtunk,persze mi is veszekedtünk,de azért jól megvoltunk. Aztàn külföldre ment egy évre,ott kapott egy jó àllàst,havonta tudott hazajönni. A szex az,ami egyre jobban nem ment,évek óta(kb 2).Sosem kezdeményezett nàlam,ha én ràmàsztam volt valami,de ennyi. És ez egyre jobban elvette az önbizalmam. Mielőtt kiment kiprobaltam,hàrom hónapot kibírt simàn..... Ő kiment,én pedig egyetemre. Koleszba kerültem. Úgy voltam vele,ez jó lesz,lesz hiànyérzetünk,de hiàba tovàbbra se érdekelte a szex. A koleszban egy lezbikus lànyt kaptam szobatàrsnak,nem is volt ezzel bajom,hidegen hagy ki kire miolyen nemre kivàn rà.

Eltelt újabb egy év szex nélkül.Én szerettem a baràtom,kitartottam,nem csaltam volna meg.....

Egyik este leittuk magunk,és megtörtént.Lefektetett a szobatàrsam,és hagytam mert évek óta csak kiéheztettek.És isteni volt. Szó szerint megfektett mert volt segédeszköz. Màsnap kidobtam a baràtom. Amúgy ne értsétek félre,sokszor beszélgettem a baràtommal,próbàltam megoldani ezt,de ő nem volt vevő éveken àt.

Azóta többször is lefeküdtem a csajjal.

Nincs bűntudatom....


2015. márc. 31. 16:56
1 2
 1/12 zsici:D ***** válasza:
cool story bro
2015. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád volt...biztos ő csalt meg téged
2015. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen normális vagy.

több szempontbol is szompi vagy. próbáltál kitartani és megoldani a kapcsolat gondjaidat, de mikor láttad h hiába ak nem vesztegetetd már a hátralevő időd. ezt így kell csinálni

2015. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, szexre vágytál amit már nagyon nagyon régóta nem kaptál meg.
2015. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azóta persze az ex zaklat,fogadjam vissza megvàltozik,meg elfelejti nekem,higy nővel voltam,mert hogy az milyen undorító.Megmondtam neki,engem nem a csaj érdekelt,de ha ő rajta van egy felcsatolt és azon pattogok,az nem sokkal màsabb mint az önkielégítés. :D csak ki kellett írnom magamból
2015. márc. 31. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Sok mindent megértettem a történetedben, csak azt nem, hogy mi a kérdésed?
2015. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az előbb írtam,hogy csak ki akartam igazàból írni magamból :)
2015. márc. 31. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk a lánnyal való érintkezésem nem téma, szinte mindig akad kapós csaj a bulikba és a barátom szívesen nézi ahogy csókolózunk fogdossuk egymást stb. Viszont a kapcsolatod szerintem eléggé levesnek tűnik, vagyis kivülállóként én annyit mondanék, hogy nagyon nagyon sok fiú mászkál aki nagyon boldoggá tudna tenni. Én is nagyon megszenvedtem mikor a tiniszerelmem megcsalt és elhagyott, de a szenvedés után olyan boldogságot találtam, amit mindenkinek csak ajánlani tudok! Mi abba mentünk tönkre anno, hogy külföldre jöttem egyetemre. Ő , viszont már 3 éve boldogít az új barátom aki már utánam jött.
2015. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ok asszem a szövegértéssel gondjaim vannak, azt hittem még együtt vagytok :D
2015. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ja ez nem kérdés hanem válasz is. De nem követtél el hibát.

Az már túlzottan erőltetett lenne szerintem ha az exeddel kezdenéd el megint.

Szerintem jobb hagyni és nem foglalkozni többet vele. Dehát ahogy érzed.

2015. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!