Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek megcsalásnak számítanak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek megcsalásnak számítanak? Hogy hozzam fel neki?

Figyelt kérdés

A fiúnak egy 5 hónapos kapcsolata van, én szingli vagyok.

Óvodás korunk óta ismerjük egymást, azaz

Ha az alábbiakat csináljuk és mindent megbeszélünk egymással, az megcsalás?

-esténként, néha reggelente is együtt futunk

-ugyanaz az órarendünk, ezért minden reggel értem jön, utána együtt kávézunk

-együtt főzünk, koktélozunk (vagyis én koktélozok, ő töményen issza az alapanyagokat)

-eljárunk moziba, vagy valamelyikőnknél filmezünk

-együtt vásárolunk, bulizunk



Kicsit úgy érzem, hogy ez több, mint barátság és szeretnék vele erről beszélni. Csak nem akarok pofára esni azzal, hogy ő meg sima barátként gondol rám.

Amúgy olyan 4-5 hete mehet ez.


2015. márc. 31. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
n hiszem hogy ez megcsalas hisz nem fekudtetek le de meg egy csok sem csattant el…remelem
2015. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiú barátja viszont joggal gondolhatja, hogy megcsalja őt veled. Beszélj vele, hogy beszéljen a barátnőjével, hogy rendben van ez így. Vagy te közvetlen a barátnővel.
2015. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

jajj... akkor megcsalás, ha nem tud rólad a barátnője.

ha tudja, mit csináltok, és nincs vele baja, akkor nem az


gondolkozz már, van olyan kapcsolat ahol a szex is belefér mással... és mégsem megcsalás... ha meg van beszélve a dolog, akkor nincs para :)

erre viszont kérdezz rá!

mert, ha nincs, eléggé az

2015. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokat barátok szoktak csinálni. Nincs ebben semmi megcsalás.
2015. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!