Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs senki más az életedbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs senki más az életedben aki érdekel és szereted de Ő talált jobbat, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet, hogy megszeretett valaki mást... közben még engem is szeret de egyértelmű hogy jobban összeillenek sajnos... viszont ezt nem vallja be szerintem még magának sem, de nekem biztosan nem. Tudom hogy smároltak is már, azt is szemrezzenés nélkül letagadta előttem... nem tudom mit kéne tennem, mert szeretem és ha elvesztem abszolút senkim nem marad... olyan sem akire egyáltalán kíváncsi lennék bármiféle okból.


Hagynom kéne, hogy miközben velem van, megcsaljon vele? Még az is jobb, mintha nem lenne többé... olyan nehéz.


2015. márc. 31. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, minek maradnál ilyennel?
2015. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát akkor teljesen egyedül maradok megint. Ő volt az első nekem 23 év alatt és ha eddig nem volt más ezután se valószínű. Nagyon kevés ember van akit képes vagyok szeretni de ő pont ilyen. Vagy mondjam meg, hogy legyen boldog, viszont ne tünjünk el egymás életéből? mert még ő is ragaszkodik hozzám azt is tudom
2015. márc. 31. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha kell segíteni írj privát üzenetet. Én ezen mentem keresztül, 2 hónapig volt ez....! 26 leszek, írj üzit, és beszélünk mindenképpen!!! 26/L
2015. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha te olyan hülye vagy, hogy tűröd, hogy használjanak, megcsaljanak, lábtörlőnek használnak, akkor maradj vele.
2015. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Dehát akkor teljesen egyedül maradok megint." És akkor mi van? Miért félsz attól, hogy egyedül maradj? Nem szereted magad? Utálod magad? Azt várod, hogy más szeressen magad helyett?
2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat semmikepp sem szeretem magam vagyis az eletem... Hiaba allok pozitivan a dolgokhoz es probalkozom mindennel sehogysem jon az amit szeretnek. Egy kenyszer szar az eletem.
2015. márc. 31. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor arra a szintre kéne eljutnod, hogy a saját életedért egyedül te vagy a felelős és senki más.
2015. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, szinte ugyanez a sztori esik meg jelenleg velem is, csak én az vagyok, akivel smárolt a lány.


Tudom, gáz, nem szabadna kapcsolatban levővel ilyet csinálni, stb stb, azonban elmondom neked, hogy mit érez a lány, akivel csókolóztam, hátha hasznos lesz számodra:

Zavarja, hogy a barátja sokat iszik és más lányokkal flörtölget (ez gondolom rád nem annyira igaz, ha ő neked az első), azonban nem akarja otthagyni, mert még szereti, s bízik abban, hogy még megváltozhat.


Ha tényleg szereted, akkor mutasd ki neki. Lepd meg néha egy kisebb ajándékkal, aminek örül, töltsetek több időt együtt. Hódítsd vissza.

2015. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!