Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szakítanátok a párotokkal emiatt?

Figyelt kérdés

Ha van egy pasid akit nagyon szeretsz, csak szex közben nagyon hamar elélvez, vagy ha gumit húz a farkára akkor lekonyul neki....

Így is elfogadnátok, vagy rögtön szakítanátok vele?


2015. márc. 31. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tudnánk valami megoldást találni a problémájára. Amúgy meg, ha szeretsz valakit, nem hagyod ott ilyen könnyen.
2015. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ha tovabbra sem tud kielegiteni ugy is szakitas lesz. 24 f
2015. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi mennyire kitartóak vajon a nők, vagy elég egy ilyen és máris továbbállnak bármennyire is szerették meg a fiút?
2015. márc. 31. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Megoldást keresném, de igénylem a szexet, emiatt lehet feladnám egy idő után.
2015. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmesnek kellene lennem. A pasinak meg hajlandónak kellene lennie arra, hogy beszéljen erről egy orvossal. 27N
2015. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire hamar élvez el? Ha már az előtt elsül, hogy berakná az gáz....szerintem orvosi eset. Ha mondjuk 5 perc az nem vészes...


Ha egyéb módon kielégít, akkor nem hagynám el. De ha leszarja, hogy nekem is jó legyen akkor igen, elhagynám egy idő után..kb akkor amikor meguntam, hogy csak neki jó a szex.


Nem tudnék hosszabb, komoly kapcsolatot elképzelni olyannal, aki leszarja, hogy nekem nőként is vannak igényeim...


Amúgy nekem egyik korábbi kapcsolatomban sem volt orgazmusom semmilyen formában, mégsem ez volt a szakítások oka.

2015. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk eleinte hasonló problémák álltak fenn. Az előző barátnőjével évekig napi szinten szexeltek, a csaj meg jó ideje gyógyszert is szedett, szóval el volt szokva a gumitól is, meg a ritkább szextől is (mivel mi azért nem tudtunk minden nap együtt lenni). De eszembe nem jutott ilyen miatt szakítani. Szerintem az ilyen problémák orvosolhatóak. Viszont ha mégsem jön rendbe a dolog, huzamosabb idő után sem, akkor már lehet, hogy elgondolkodnék rajta.
2015. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!