Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kapcsolat miert?

Figyelt kérdés
Aki atlatja a helyzetet es leirna nekem reszletesen mik a hibaink. A kapcsolatrol: 10 honapja vagyunk egyutt nagyon intenziven indult a kapcsolat egesz nyarat egyutt toltottuk, mindig is ot akartam es mai napig ugy erzem, akar milyen fiatal es tapasztalatlan vagyok ferfiak eren de nem tudom massal elkepzelni komolyan a kesobbi eletem. ( Massal el tudnek lenni, de olyan komoly dolgokra gondolok, hogy egyutt eles, baba stb.) Sokat veszekedtunk, mostanra javult sokat kettonk dolga. Erdeklodik, keres, eljon hozzam stb. De ha beszelgetunk ugy erzem h vmi gat van koztunk mintha nem mernenk egymasROL es erzeseinkrol beszelni. Nem tudom ezt hogy oldjam fel? Sok a kozos program erdeklodes, izles, a szex is nagyon jo... roviden ennyi ami lenyeges a reszletekbe nem mentem bele. O 30 en 19 vagyok
2015. márc. 31. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Két ember általában azért nem tudja megbeszélni a problémáit egymással, mert attól fél, hogy ha elmondja, mi bántja, akkor elveszíti a másikat. Ezért kell a bizalom, hogy a másik úgy szeret, ahogy vagy, elfogad teljes valódban, és bármit mondhatsz neki. Ennek oda-vissza kell működnie, különben nem kapcsolat, hanem egymás mellett élés lesz belőle. Ebből a szempontból közelítsd meg a dolgot. Ha nincs köztetek olyan viszony, hogy bármit megbeszéljetek, akkor lehet ez szerelem, de a szerelem elmúlik (bármennyire is hihetetlen), utána meg marad két tök, akik beszélni se tudnak egymással, csak arról, hogy esni fog-e az eső...
2015. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!