Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi előző kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi előző kapcsolatot tudnátok tolerálni a párotoknál? Nektek mennyi volt?

Figyelt kérdés
Én szűzként 1 előző kapcsolatot sem tudnék tolerálni. Nekem csakis szűz kellene. Taszít a gondolat, hogy előttem más ember nemi szervéhez ért, továbbá az is, hogy lenne összehasonlítási alapja. Ti hogy vagytok ezzel?

2015. ápr. 2. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Már megint te??

A barátomnak előttem volt egy kétéves kapcsolata, én szűz voltam, nem volt senki előttem. Képes vagyok tolerálni, mert nem ez határozza meg az embert. Beleszerettem a lényébe és nem érdekel semmi más.

20/L

2015. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is igy voltam ezzel régen. azonban ez butaság. egyrészt lehet hogy e miatt elszalasztasz egy jó kapcsolatot kettő meg ha esetleg tapasztalt akkor könnyebben okoztak egymásnak elsőre is örömet és nem bénázás a vége meg kielégületlenség ami rányomja a bélyegét esetleg a továbbiakra
2015. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem mindegy mennyi lenne, feltéve ha egyik se úgy lett a pasija, hogy megcsalta az előzőt vele. amúgy nekem 2 barátnőm volt, ebből csak 1-gyel feküdtem le...
2015. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még,azért gondolkodsz így.Nem érdekel mennyi volt előttem,nekem is volt pár.
2015. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bőven 20 felett járok már, nem vagyok már olyan fiatal :)
2015. ápr. 2. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt ilyen kikötésem. Persze nem azt mondom, hogy örülnék, ha előttem minden nap más ágyából kelt volna ki, de én magát az embert nézem, nem azt, hogy volt-e már kapcsolata előttem.

Még régen, fiatalabb koromban volt szűz barátom, de kiderült, hogy egy beképzelt, kiállhatatlan alak, tehát nem attól jobb, rosszabb, értékesebb, vagy értéktelenem az ember, hogy volt-e már kapcsolata.


Biztos vannak, akiknek ennyire fontos a szüzesség, nincs igazán erről véleményem, ez mindenki saját dolga. Mindenki válasszon ízlése és értékrendje szerint.

2015. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azért jó hogy ha nem az derül ki róla hogy több f...t fogott mint kilincset!
2015. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatlan vagy és fiatal (nem korban, kapcsolatban)
2015. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A páromnál többet is tudnék tolerálni, volt 2 komolyabb barátnője (4,5 és 5 évig jártak), meg egy kalandja. Nekem ezzel szemben... 4 barátom volt előtte, meg becsúszott még két kaland.


Ugyan van így összehasonlítási alapom, de ez a párom szempontjából csak előnyös- a legjobb az eddigiek közül, minden szempontból. Az összehasonlítás (ami amúgy nem történik meg esetemben, még csak gondolati szinten sem) nem csak negatív irányban sülhet el.


Szerintem felesleges lenne ezzel foglalkozni. Neked undorító, ám legyen. Szerintem ha megismersz valakit, aki teljes lényével elvarázsol, eszedbe se fog jutni azért eltaszítani magadtól, mert mondjuk volt már egy komoly kapcsolata. Legalábbis, erősen kétlem. Fontosak az ember elvei, persze, de az élet gyakran felülírja ezeket az elveket, és ha eléd rakja azt a választást, hogy boldogság vs az elveid, akkor szerintem, főleg ha ilyen dologról van szó, nem kérdés, mit választanál. Ez nem olyan szintű dolog, hogy nem ölök embert. Ez olyan, hogy az illető életének egy későbbi szakaszában találkozott veled, arról nem tehet egyikőtök sem, hogy amikor találkozol az igazival, a nagy Ő-vel, az kicsit később van, mint te szeretnéd.

2015. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Többször volt már rá példa, hogy összejöhettem volna egy nem szűz lánnyal. Természetesen egyikkel sem jöttem össze, sőt miután megtudtam, hogy nem szüzek, nem is érdekeltek tovább.
2015. ápr. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!