Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyabb fiúk és lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb fiúk és lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem... Ez egy elmélkedős kérdés akar lenni. :)


Nemsokára 22 éves leszek, de olyan érzés, mintha már sokkal több évet leéltem volna. Már kiskoromtól kezdve kicsit különc voltam, érettebb, de ez soha nem jelentette azt, hogy magányos lennék. Humort kedvelő, nyitott, barátságos embernek tartom magam. Az életem sajnos úgy alakult, hogy fél évvel ezelőtt elvesztettem az utolsó családtagomat is, a nagymamámat, aki igazán fontos volt nekem. Az önállósággal nincs is baj, évek óta háztartást vezetek, gondoskodom magamról. Ahhoz képest lelkileg is elég jól bírom a dolgokat, persze tart még a gyászfolyamat, az elengedés, de igyekszem erős lenni a mindennapokban, vannak feladataim, céljaim. Jó barátaim vannak, akikkel mély a kapcsolatunk és akikre mindig számíthatok.


Inkább az a bajom, hogy időnként rám tör az érzés, hogy jó lenne már egy párkapcsolat. Eddig két férfi mellett tudtam volna elképzelni magam igazán. Utóbbival tavaly ismerkedtem meg, minden jól alakult (odavoltunk egymásért, a barátainknak is bemutattuk egymást), amíg ki nem derült, hogy olyan szinten nincs rendben magával, hogy alkalmatlannak érzi magát egy kapcsolatra. Pedig majdnem 30 éves, és tényleg egy csodálatos ember... Csak a lelkében sok minden lapul feldolgozatlanul. Azóta voltak futó románcaim, de senkiben nem láttam annyit, mint benne.


Nem akarok görcsösen párkapcsolatot, mert egyedül is elégedett vagyok az élettel, mégis hiányzik olykor egy társ. Főleg, hogy bár nagyon imádom a barátaimat, egyikőjük sem ért meg igazán. Hiányzik egy ember, akivel tényleg megvan az összhang, akivel megvan a saját kis világunk...


Jó pár hobbim van, imádok olvasni, írogatok, énekelek, újabban futni járok, odafigyelek az egészségemre, de azért néha egy-egy kocsmázás is belefér. :D


Az okosok azt mondják, hogy akkor jön a kapcsolat az életünkbe, ha igazán készen állunk rá - én pedig úgy érzem, készen állok rá, mert rendben vagyok magammal.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek tényleg megéri türelmesnek lenni? Vagy rosszul csinálok valamit mégis, hogy nem jön a szerelem? Ti mikor találtatok olyan embert, aki szellemileg és minden más tekintetben is a társatok? Vagy ha még nem találtatok, hogy bírjátok?


2015. ápr. 2. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
ha lány vagy, küldj képet a cicidről, ha fiú vagy, így jártál.
2015. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Hú, basszus...!

Egy biztos régen olvastam ennyire összeszedett és értelmes írást itt a GYK-n! Úgy látszik nem csak a gondolkodásod komoly, hanem az intelligenciád is rendben van! Azt hiszem inkább írok levelet priviben, mert már látom magam előtt a sok "oltogatós" kommentet... :)

2015. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy számomra a a leírás alapján. Ez csak egy mellékes megjegyzés volt. Szerintem el fog jönni az időd, de az életet úgy érdemes élni, hogy nem csak az ilyen hatalmas pillanatokra kell rákészülni, hanem az apró örömöket is meg kell tudni élni. Ha azokat megéled, akkor a jelenben tudsz létezni. Sokan erre nem képesek. Tehát add meg ezt az örömöt magadnak, és másképp fognak az energiáid is rezonálni. És ez is hozzájárulhat majd ahhoz, hogy felfigyeljen rád valaki, de jó, ha nem görcsölsz. Lazán, oldottan élj, bár tudom, nem könnyű, én is átéltem komolyabb szituációkat az életben, de igyekszem a dolgok jobb oldalát szemlélni, akármilyen nehéz is néha ;) A lényeg, ha vágysz valakire, ne a hiányának gondolatát erősítsd magadban, mert akkor ezt is kapod meg az élettől, hanem vizualizáld, éld át, mintha már a tiéd lenne, játszd el ezt. Szokták mondani, hogy addig imitálja valaki a sikerességet, míg egyszer csak beállít az.
2015. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Én is így vagyok vele,kéne egy társ,csak nekem 1-2 barátomon kívül más köröm nincs is,így én nekem többször jön rám ez a gondolati kényszer :D
2015. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez olyan mintha én lennék!

Húsz évesen koravén, most meg szakállat hordok, hogy ne tűnjek harmincnak.

A szakállat megszerettem.

És rájöttem, hogy kinyalhatják a seggem!

2015. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek tényleg megéri türelmesnek lenni?" Ha kapcsolatot akarsz, ismerkedj. "Vagy rosszul csinálok valamit mégis, hogy nem jön a szerelem?" Ha ismerkedsz, nagyobb valószínűséggel találod meg Ő-t. "Ti mikor találtatok olyan embert, aki szellemileg és minden más tekintetben is a társatok?" Szellemileg és minden más tekintetben, még nem találtam megfelelő embert, de nem is keresek. "Vagy ha még nem találtatok, hogy bírjátok?" Egész jól.
2015. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem úgy tűnik, mintha különc lennél, legfeljebb van egy nagy adag beképzeltség benned
2015. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is 1 jó adag beképzeltség van benned..
2015. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Köszönöm, de ezt most kihagyom inkább! :D


Második kommentelő: Köszönöm, aranyos vagy! :)


Bántanak a szelek!: Köszönöm, nagyon jókat írsz. Valóban a legnehezebb a jelenben élni és ott meglelni a szépet. Szeretek gyönyörködni a naplementében (fotózni is szeretek :)), elmélyülni egy jó filmben, tombolni egy koncerten, és hálás vagyok azért a kis drága lényért, aki odakucorodik mellém éjszakánként (a macskám :D). Régen hajlamos voltam szó szerint bevonzani a rosszat, mert annyit rágódtam rajta... Azóta inkább úgy csinálom, ahogy te is írtad, és tényleg sokkal jobb minden. :) Remélem, a szerelemmel is így lesz.


banditos, hidd el, sokkal jobb 1-2 igaz barát, mint egy nagy haveri kör! :)


17.26-os és 28-as: köszönöm a válaszaitokat! Lazák vagytok! :)


17.30-as és 17.36-os válaszoló: Miért gondoltok beképzeltnek? Újraolvastam, amit írtam, de nem igazán értem. Amiatt, mert azt írtam, olyan, mintha több évet éltem volna le? Vagy mert azt írtam, érettebbnek tartom magam a koromnál? Örülnék, ha kifejtenétek, érdekel a véleményetek! :)

2015. ápr. 2. 17:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, mint te. Nincs családom és 10 éves korom óta dolgozok. 16-20 éves korom között volt egy komoly kapcsolatom, de ő egy másik munka miatt annyira megváltozott, hogy nem tudtam vele együtt maradni. Ő velem egyidős volt, de nem találtam soha elég érettnek. Utána 3 évig semmi, aztán találkoztam a mostani párommal. 20 évvel idősebb és eddig mindenben nagyon jól kijövök vele.
2015. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!