Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves párok, nálatok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves párok, nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Ha együtt laktok és mindketten dolgoztok, hogyan osszátok be az otthoni teendőket? 50-50% vagy csak a nő csinál mindent? Fiúk, ti elpakoltok magatok után vagy hagyjátok, hogy majd a csaj eltakarítsa ha annyira zavarja? Illetve aki nem lakik együtt a párjával, az hogyan képzeli el ezeket a dolgokat?
2015. ápr. 2. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, persze...a nő csináljon minden házimunkát és mellette ugyanúgy dolgozzon, mint a férfi...
2015. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy képzelem, hogy akit épp zavar valami az megcsinálja. A barátom se egy lusta alak akinek letörne a keze a mosogatástól és engem se zavar ha éppen nekem kell felvennem egy ledobott ruhadarabot a földről.
2015. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kettőnk közti összhangba az is beletartozik, hogy kb egyformán lusták és trehányak vagyunk :D Oké, kicsit más a felállás nálunk, nem dolgozom, tanulok és ami ösztöndíjam van, meg amivel a szüleim támogatnak, azt adom bele (kb utolsó fillérig) a közösbe, de ezzel együtt is a párom a fő pénzforrás (ő már dolgozik). Ezt kiegyenlítendő a házimunka nagyobb részét én csinálom, meg a macskát is én intézem el (a párom nehéz lenne rávenni, hogy szedje ki az aknákat a cicaalomból). Egyedül a mosogatást sózom néha rá- nem mindig, de néha-, mert azt nagyon nem szeretem (mondjuk ő sem, de hát na, így járt). A rumli egyikünket sem zavarja, ez pedig nagyon sok konfliktusforrástól kímél meg minket- ha egyikünk rend és tisztaságmániás lenne, nem lennénk meg ilyen békés nyugalomban egymással.
2015. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közösen csinálunk mindent,sokszor a barátom a főz,mert ő profin tud,és bonyolultakat.Én nem dolgozok,ő dolgozik.Szeretjük a rendet,ő talán még jobban mint én,úgyhogy nincs rumli a lakásban.
2015. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent felezve, én erre nagyon allergiás vagyok. Ha ő főz én mosogatok, ha ő mos ki én teregetek ki és fordítva. Utána soha semmit sem pakolnék el, ezt egyszer eljátszotta, 3 hétig állt ott amit ott hagyott, én el nem pakoltam. Kissé szőrszálhasogató vagyok, de ez van. :) 23/N
2015. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!