Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a fiu figyelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy osztalytarsam es szerintem en is tetszek neki de ez nwm biztos. Ma megfogta oran a kezemet ez jelent valamit? Egyebkent az isztalybol tobb fiu is szerelmes belem de en csak a Dominikba akirol beszeltem. Leci segitsetek hogyan hoditsam meg megjobban hogy jarjunk. A valaszokat elore is koszi.

#hódítás #fiút?
2015. ápr. 2. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ha meglátod kiálts oda neki és szaladj hozzá. Mikor majdnem odaértél hozzá véletlenül megbotlasz és a szádba akadjon a farka. ;D aztán jöhetnek az ártatlan nagy szemek ..


"mind1, hogy HARDCORE vagy playmate baszni kell a sikerért .."

2015. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd félre és mond el neki hogy bejön neked, vagy menjetek el sétálni és beszélgessetek és szépen lassan adagold be neki hátha észreveszi!
2015. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Először azt teszteld le hogy egyáltalán vonzódik e hozzád és ha igen mennyire.

Tegyél lépéseket felé. Add tudtára hogy bejön neked, ha pedig nem fogja a jeleket akkor tedd egyértelműbbé, mély szemkontaktus, invitáld át másik terembe szobába ahol kettesben tudtok lenni.

2015. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! L/11

Szerintem azzal lehetni, hogy pl.Dominikkal szerényen beszélgetsz és "véletlen elesel és majd ő segít! Szerintem beválik!

És így rájön, hogy neked mijen szép pl.arcod van! .)

2015. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az 1.valaszolonak: te normalis vagy biztos nem figom ezt csinalni.

Utolso valszolonak koszi majd kiprobalom. Egyebkent rihat elegem van hogy szinte az osszes fiu belem yzerelmes es ott hulyeskednek korulottem. Mondtam mar nekik hogy nyugidjanak le de ezek nem erzik meg. Valojaban ennek az is lehet az oka hogy mi vagyunk a legrosszabb osztaly. Egyebkent 6.-os vagyok 13 eves.

2015. ápr. 2. 20:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent elottem ul es mindig hatrafordul ilyenkor mindig megnevettet. Ma azzal alt eli egyik oran hogy csinaljon e nekem gombot. Megfokta a kezemet es azt kerte hogy probaljam meg kifesziteni. Aztan tesin 3 perces futas volt a csarnokban es o odafutott hozzam es egyutt futottunk. Meg bufenel idajon hozzam hogy szia cica mit veszel. Es itt megfogta a kezemet es ugy is mendtunk ki az udvarra. Az egyik fiu osztalytarsam szerint aki nem szerelmes belem azt mondta higy a fiuk versenyt csinalnak abbol hogy kit valasztok. Most us irt facebookon hogy holnap az enektermnel var reggel mert mondani akar valamit.
2015. ápr. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!