Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
Sajnos pár hónapja allandoan rossz a hangulatom, ami miatt hajlamos vagyok panaszkodni, teljesen kilátástalannak tunik a helyzetem es emiatt gyakran a páromnak kesergek. Ugy érzem nem tehetem ezt vele mert nem tehetem ra az én gondomat de közben nelul nagyon szenvedek mar pszichológushoz is jarok, bar meg csak ketszer voltam. Anyának sajnos ezt nem mondhatom mindig mert ra sem tehetem ezt igy magam maradtam a problemammal. Szerintetek elhagyhat emiatt? 20 l
2015. ápr. 2. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért látod kilátástalannak a helyzeted ?
2015. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!