Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek joga van tudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joga van tudni a másiknak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt is, nőktől, férfiaktól egyaránt (de főleg nőktől), hogy nyugodtan szexeljenek szabadon, fűvel-fával-lóval-bokorral mert azt csinálnak amit akarnak és a múltjukhoz semmi köze nincs a leendő barátjának/barátnőjének, valamint ahhoz sem, hogy hány partnerrel voltak eddig és ahhoz sem, hogy milyen extrémebb dolgokat próbáltak eddig ki.


Ez szerintetek is így van, hogy csinálhatsz bármit és azt meg sem kell említened a későbbiekben mert magánügy?


Mi a véleményetek erről?


Én úgy gondolom csak azok szokták ezt az eszmét hangoztatni akik tudják, hogy van rejtegetnivalójuk és nem merik felvállalni magukat, miközben épp az ellenkezőjét hirdetik, miszerint vagy büszkék rá vagy szóra sem érdemes.



2015. ápr. 2. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
engem nem érdekel a múlt az már elmúlt !a jövöt úgy se látod a jelenben kell élni :)
2015. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha érdekli akkor lehet róla beszélni. Miért is ne. Nincs benne semmi.

Ha van párod akkor a bizalom és az őszinteség az egyik legfontosabb pillére a kapcsolatnak. Én beszélnék róla ha kíváncsi volna rá a másik. Lehet személyazonosságot nem mondanék.

2015. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogyha valaki fűvel, fával lefekszik, főleg ha lány, a gerincét darálja be. Megszűnik a tartása a saját szemében, és egy idő után úgyis megbánja amit tett. Nem azt mondom, hogy fogadjon cölibátust 2 kapcsolat között, tartson egy "olyan" barátot, esetleg 2-t aki havonta egyszer eljátsza hogy "szereti".

Tüneti kezelésnek, lázadásnak jó, de hosszú távon megbánja. Mindíg! Főleg ha eljön az IGAZI.

2015. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Senki elől nem titkolom, hogy hány pasival voltam együtt. Nincs benne semmi szégyellnivaló, aki emiatt rosszat mond rám, annak a véleménye valszeg amúgy sem számít.
2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

El lehet hallgatni a dolgokat, vagy akár a szőnyeg alá is lehet seperni, de a múlt legtöbbször visszaköszön, és az nagyon fájdalmas tud lenni, ha az eltitkolt dolgok felszínre kerülnek.

Az élet már csak olyan, hogy a legtöbb ember feje felett ott lebeg Damoklész kardja ...

2015. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel pl., hogy akivel együtt vagyok, hány partnere volt előttem. Az a múlt...

A jövő az, ami fontos.

2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
így gondolom, annyi eltéréssel, hogy szerintem nem kell titkolni, mindenki vállalja fel amiket csinált a leendő partnere előtt. nálam úgysem a múlttól függ, hogy megadom-e a bizalmat az adott partnerjelöltnek.
2015. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl. 30év feletti ismerkedésénél már nem az az első hogy ezt megtudakoljuk a másiktól.Ezt a kérdést huszonakárhány éves koromban hallottam utoljára.Jelenlegi partneremtől se kérdeztem meg hány nővel volt együtt,a komoly kapcsolatokat tudom mert mindig néha mesélt valamit,és ennyi.Én meg alapból nem szoktam beszélni az exekről.Úgy gondolom felesleges a múltat bolygatni,nem is szeretek vájkálni benne.Egy ember nem attól lesz értékes hogy hány emberrel volt együtt.
2015. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Felhozol egy igen bizonytalan állítást:

" nyugodtan szexeljenek szabadon, fűvel-fával-lóval-bokorral mert azt csinálnak amit akarnak" - ami jelenre, jövőre vonatkozik, majd mintha folytatnád áttérsz a múlt ügyeire.


Én inkább úgy látom kérdésekben, hogy valaki megismerve a párja múltját akad ki.

Az nettó marhaság, a múlt nem fog megváltozni, és jó se volt, - azért lett pár a pár.

Az ember nem arra gondol szex közben, hogy majd a következőnek , ha lesz - miként kell ezt előadni.

Olyankor az ember a partnerére gondol, őt figyeli, vele van. De majd egyszer te is tapasztalod, ne aggódj!

2015. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9#

Fogalmam sincs, hogy mit hordtál most itt össze, képtelen voltam értelmezni miről magyarázol itt, de erős kétségeim vannak, hogy akár a kérdést is megértetted volna.

2015. ápr. 9. 03:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!