Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan uralkodjak az érzelmeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan uralkodjak az érzelmeimen? Az exemmel probálunk barátok maradni, de nekem ez nem nagyon megy, mert még szeretem. Nő létemre, ha találkozunk probálok közeledni, de ő finoman, de határozottan elutasít.

Figyelt kérdés
Nem akarom őt elveszíteni,de félek ezzel csak ezt érem el.Nem tudom,hogyan uralkodjak magamon.Éveket éltünk együtt és fáj az elutasítása.
2015. ápr. 2. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja,akkor kész zárd le.

Felejtsd el és keress mást.

Slusssz..

2015. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha el tudod őt kerülni akkor kerüld! Ha érzelmileg benne vagy nagyon nehéz lesz rajta túllépni úgy hogy találkoztok és beszélgettek még. Csak nem egy munkahelyen vagytok együtt?
2015. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, évekbe telhet, míg elfogadod a helyzetet, ha továbbra is kapcsolatban állsz vele. Légy erős megtenni ezt a lépést.
2015. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod hasonló cipőben járok. De én a másik végletet alkalmazom. Hetek óta nem is találkoztunk, nem láttam nem írtam. Közösek a barátaink, tehát hallok róla egysmást. Elvileg ő véglegesen lezárta magában a dolgot, és új életet akar kezdeni. Titkon remélem hogy rámír, elég csúnyán szakított velem sok év együttélés után egy pillanat alatt kidobott az életéből. Várok, és közben gyógyítom magam. Ha megkeres, majd akkor ráérek gondolkodni, hogy mit tegyek. Ha nem egyszer csak továbblépek.

A tanácsom az hogy NE közeledj, kerüld, mosolyogj rá, ne lássa rajtad hogy szenvedsz, mert akkor főleg a férfiak kielégültnek érzik magukat, mert látják hogy kellenek, és náluk van a gyeplő. Ismerkedj meg valakivel, lehetőleg úgy hogy ő is lássa, vagy tudjon róla. Biztos megkarcolja majd egy kicsit az egóját, és átgondolja, hogy akar e folytatást!

2015. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
probáltam ismerkedni,de egyszerűen még nem állok készen.Szerencsére már eljutottam arra a szintre,hogy nem keresem.
2015. ápr. 2. 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor meg akartam csókolni ő át ölelt és adott egy puszit az arcomra.Nem tudom mire vélni ezt.Mit érezhet?
2015. ápr. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!