Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gáz a viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz a viselkedésem? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A hétvégén a barátom egyik haverjának születésnapja lesz és mennek bulizni egy szórakozóhelyre. Hallottam amikor beszélték ,hogy majd haza sétálnak erre én mondtam nekik ,hogy hívjanak fel és majd én elmegyek értük . Ennek nagyon örültek a fiúk és mondták is a barátomnak ,h milyen jó fej vagyok. Elmeséltem ezt a barátnőmnek aki erre azt mondta ,hogy nagyon gáz ,hogy én megyek értük mivel fiúk és szerinte az sem normális ,hogy elengedtem a haverjaival mivel itt vagyok neki én.Szerintem meg így a normális ő is jött már értem . Szerintetek ?

2015. ápr. 2. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jajj, ugyan, egyáltalán nem gáz senki nem tart ma már be ilyesmi szabályzatot! :D
2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a barátnőd nem normális!! Mar bocs h ezt mondom :D
2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátnődnek torzított a képe a világról, és nem kéne rá hallgatnod, szerintem is normális amit tettél.
2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd egy hülye. egyáltalán nem gáz, rendes vagy.

23L

2015. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd éretlen fruska. Teljesen jól csinálod. Neked lesz egy normális kiegyensúlyozott kapcsolatod. Ő meg megfogja őríteni a pasijait az " én vagyok neked és senki más " dumával.
2015. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm, gázpedál a barátnőd. Ne hallgass rá! Tedd, amit eredetileg is akartál.
2015. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerinte csak azért teszem ,h imponáljak a barátainak pedig csak azt szeretném ,hogy mindenki jól érezze magát ,ihassanak és a végén ne a balesetire kelljen menni hanem egy józan soförrel haza érjenek. A másik ,hogy miért engedem el szerintem egy párkapcsolatban szüksége van mind a két félnek a barátaira. De baratnőm szerint ez azért van mert hamarosan lelép.
2015. ápr. 2. 21:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd tényleg egy gyökér :D
2015. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtem, hogy a barátnőd egyedülálló?
2015. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jól sejted :-) Miért ?
2015. ápr. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!