Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy pár éves kapcsolatom.... Azonban annak vége lett most már fél éve.... A lánynak azóta volt már egy újabb kapcsolata aminek szintén vége lett..... Most lehetőségem nyílna hogy hétvégén egy buliba amin feltehetően ő is ott lesz hogy lássam őt..... De nem tudom hogy ő mennyire gondol még rám ha egyáltalán gondol. Vagy hogy egyáltalán nekem még kell-e ő.... Egyrészt nagyon hajt a vágy hogy lássam és beszéljek vele, másrészt épp ezért is nem akarok elmenni mert hogy látom és elindul bennem a tudat de aztán félek vele beszélni. És nem akarom esetleg elrontani az ő estélyét sem. Az agyam azt mondja hogy ne.... de a szívem mást mond..... :(

Mit kéne tennem? 22/F


2015. ápr. 3. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele mi bajod lehet ha az elején barátilag érdeklődsz
2015. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkell menned mindenfélekép és majd ott eldöl mi lesz...
2015. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Picit hasonloan voltam en is.. :/

Tedd amit a szived mond..:)

En is azt tettem, es igy nagyjabol letudtam zarni a dolgokat magamban

Ne masra hallgass szerintem


19/L

:)

2015. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne hallgassak másra? Más is azt mondta hogy menjek el :D

(jó ez nyilván most poén volt :D)


Én is azon vagyok, hogy jó lenne vele beszélni (már többször akartam vele) de valahogy nem érzem magam elég erősnek.... bár 2 évig voltunk együtt és békésen váltunk el. Szóval ha megharagszik akkor legalább tudni fogom hogy itt a vége fuss el véle.....Meg ugye hogy nincs veszteni valóm..... végül-is van benne igazság.

2015. ápr. 3. 16:22
 5/5 A kérdező kommentje:
És keressem a társaságát vagy mit tegyek?
2015. ápr. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!