Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval már nem olyan jó vele de mégsem szakítok vele és múlthéten megtörtént a dolog de nem éreztem lelkiismeret furdalást ez azért lehet mert már nem szeretem?

NEm tudom eldönteni,hogy mit érzek iránta.

Nem merek szakítani pedig 22 éves vagyok bármikor találnék mást.


2015. ápr. 3. 16:20
1 2
 1/12 LazyJones ***** válasza:
90%
Megszokottnak megszokott. Normálisnak sosem normális. Önző vagy és megbízhatatlan, aki csak a saját örömével foglalkozik. Növessz gerincet, és rendezd először a kapcsolatodat, és csak utána járj répalesre.
2015. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy világi méretes f****z vagy..
2015. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
undorító vagy xd
2015. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Hülye vagy. Ennyi idősen ennyire éretlen vagy? Minek vagy együtt valakivel, ha nem szereted és csakúgy megszokásból vagy vele. Idióta vagy. Saját életed úgy teszed tönkre, ahogy akarod. De legalább másét ne keseritsd meg. Őszinteség... Hallottál már erről a szóról?
2015. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ribi...sokan vagytok, nem baj
2015. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

A mai világban tok " természetes ". Azert mert csaj akkor már riba.c de ha pasi akkor csak megbotlott... Amíg magadba eltudod rendezni addig nincs gond (Ja es persze a masik soha ne tudja meg, ez a legfontosabb)

23f

2015. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
A pasikat mentse meg az Isten tőled.
2015. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Qurva vagy de nem baj az,bár többen lennétek és olcsóbbak.


36/F

2015. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb így,hogy egy hazug r ibanc lettél?
2015. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem normális akkor visszacsinálod?
2015. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!