Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond nálatok lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond nálatok lányok, ha egy pasi kb 5-6 vagy esetleg több évvel idősebb nálatok, de még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolatot szeretnék és olvastam, hogy gondot okozhat a tapasztalatlanság. Azért szeretnék komoly kapcsolatot, mert nem szeretek bulizni, inni úgymond a fiatalság szavával "élni". Nem szeretem az ilyen dolgokra elb...ni a pénzt. Nyugodtabb személyiség vagyok, jobban szeretek mozogni, kirándulni, sétálni a városban vagy itthon lenni. Nincs a fejemben az, hogy később minél több nővel kipróbáljam, mert ha szeretek valakit miért akarnék mellé olyannal lenni akivel csak testiség van, olvastam sok helyen, hogy emiatt sokat aggódtok.
2015. ápr. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel
2015. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az volna a baj, hogy nincs tapasztalata- akkor együtt jönnénk rá a dolgokra, mert olyan sok még nekem sincs (és én is nyugodtabb típus vagyok), hanem az volna a baj, hogy nem szeretnék olyan barátot, aki több, mint 4 évvel idősebb nálam.
2015. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ezzel nincs baj - te taníthatod meg dolgokra (az ágyban) :)

Te leszel neki mindenben az első, talán így még jobban fog becsülni és tisztelni.

2015. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet lepontozni, de én a tapasztaltat szeretem
2015. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Örülnék, ha ilyen lenne velem a lány, bár jobban szeretném inkább az ösztöneimre bízni majd, de nem zavarna ha esetleg tanítana, ha valami nem menne jól elsőre. :)
2015. ápr. 3. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Baj lenne.
2016. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, hogy én 30 éves vagyok, aki nálam hat évvel idősebb 3s férfi, az elég furcsa ha szűz
2016. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és nekem is kicsit fura lenne, ha egy 30 évesnek nulla tapasztalata lenne.. :)

De,ha minden okés vele, akkor nem lenne gond^^ Ugye legalább olyanná formálodna pl az ágyban, amilyen nekem jó.. Tehát nem lesz túl durva nekem stb.. (Most ne arra gondoljatok,hogy szolga sorba kényszeríteném avgy hasonló.. :)Ha nem teljesen normális keretek között, meg ugye nekem is meg kellene ismernem, hogy neki mi a jó^^ S így izgibb lenne,mert nem tudna segíteni.. :)

Mondjuk nekem csak egy párom volt, így annyira nem lenne nagy rutinom. De ketten csak összehoznánk,ha oylan párom lenne.. :) Hisz csinálnánk, amíg jó nem lesz ;)

2016. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!