Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha megtetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megtetszene nektek egy lány, találkozgatnátok és beleszeretnétek, érdekelne titeket, hogy milyen házban lakik?

Figyelt kérdés

Most ne a leglepukkantabb putrit képzeljétek el. Hanem inkább valamilyen parasztházat, nem a legújabb bútorokkal, nem a legújabb fürdőszobával. Ezzel ellentétben a lány mindig ápolt, semmi baj nincs a külsejével, nem büdös, meg semmi ilyesmi.


Mennyire érdekelne ez titeket? Változtatni ez valamit a helyzeten?


Lányok is válaszolhatnak, fordított esetben nálatok hogy lenne?


2015. ápr. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, kb. pont lexarom.
2015. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ő érdekelne, nem tárgyai.
2015. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, nem változtat semmin.
2015. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2015. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem számítana ez, de képzeld, egyik haverom ismerkedett egy lánnyal anno, és elhívtak a lányékhoz házibuliba...nem voltam elragadtatva a tisztaságtól, szintén parasztház jellegű volt. Nem ezzel van a gond, hanem a tisztasággal sokszor. De, ha oké az, akkor nem gáz.
2015. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyik normális pasit sem érdekli. Ebből kifolyólag ez a kérdés a bicskát nyitogatja a kezemben.
2015. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi Kedves utolsó! :)


Csak mert én hasonló házban lakok, de tisztaság van mindig, tehát ebbe nem is lehetne belekötni.

A legutolsó páromat se zavarta, mindig szívesen jött ide, nem tűnt úgy, hogy érdekli a ház.

De mióta szétmentünk, többször hallottam vissza, hogy szidja a házat, meg röhög rajta.

És szerintem ez nem szép tőle, mikor mi mindig szívesen láttuk őt, és fordított helyzetben én nem bántanám ezért.


De ezek szerint ő volt a görény. :)

2015. ápr. 3. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szard le hogy mit mond a hazádról,mint itt is nem a külső számít hanem a belső- azaz nem a ház számít,hanem aki benne lakik :) Lehet,hogy a pasinak jobb háza van, de attól még egy görény marad,ha ezt tette.

2015. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 opened paradise ***** válasza:
Amíg van wc és tévé,vagy legalább egy pakli kártya,addig én megvagyok.
2015. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!