Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen ha még 15 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha még 15 évesen nem csókoloztam, s nem is volt barátom? (ha van olyan aki beszélgetne erről a témáról bővebben írjon üzenetet) köszönném.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyadnak a picshalya
2015. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szegyen! Dehogyis. Inkabb varj egy normalis pasira, mint csokolozzal egy idiotaval. ; )
2015. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 paradicsom31 ***** válasza:
Nem szégyen. Én 20 évesen csókolóztam először.
2015. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En 16 vagyok es en sem csokoloztam es baratnom sem volt. De addig nem szegyen mig te nem erzed annak. :)
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd én csókolgatlak 16/f

Írj ;-)

2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. :)
2015. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én először 18 évesen csókolóztam és 19 évesen lett barátom :D

23L :)

2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15/l ha van kedved beszélhetünk a témáról,alapjórat is unatkozok már
2015. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem szégyen,és tudom hogy érzel mert én is 15 éves vagyok, és decemberben csókolóztam életemben először. Szóval én is egy ideig paráztam, el se mondtam senkinek, csak a legjobb barátaim tudták hogy még sose csókolóztam addig, de tényleg inkább várj a megfelelő emberre.. én azt hittem hogy ő volt, de végül kiderült hogy nem,de ez már más történet:D Barátom viszont még nekem se volt sose.. és ezt már nem úgy fogom fel hogy gáz, hanem úgy, hogy nem vagy mindenféle útmenti prosti aki összefekszik és összejön minden útjába kerülő fiúval:) a fiúk az ilyen lányokat értékelik igazából, nem pedig a mai generációnkra jellemző ki qvákat.. Maradj önmagad,ne változz meg mások miatt, (saját tapasztalat) és ne siettesd.:)
2015. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!