Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek minősül? 17/L

Figyelt kérdés

tegnap 2.randim volt egy 20eves fiuval.

En szuz vagyok es ezt tudta, es moziba mentunk....mikor sotet lett,megcsokolt es belemdugta a nyelvet teljesen...engem ez izgatott es elveztem...aztan tovabb ment es benyult a bugyimba :// nem birtam elleneallni es hagytam..aztan mar a mellem is kezbe vette es egyre jobban izgatott....itt mondtam hogy allj es hagyjuk abba..borzalmas volt az egesz..azt mondta maradjunk csak baratok es en ennek meg orultem is mert ra se tudok tobbe nezni..

a lenyeg hogy ez amit csinaltunk mi?


2015. ápr. 4. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lényegében petting, de te nem csináltál semmit, szóval csak ő erőszakoskodott.
2015. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ő rád mászott, te meg leráztad

magyarul: Friendzone

2015. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyelves csók tetszik, ujjazás tetszik, mellmarkolászás undorító?
2015. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezt én sem èrtem.
2015. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ponr az a baj hogy tul jo volt...nem akartam elvesziteni a szuzessegem es igy is o volt az elso ember aki hozzamert
2015. ápr. 4. 10:19
 6/19 anonim ***** válasza:

A férjednek vagy nagy szerelmednek tartogatod magad?

Ha túl gyors a csávó, de szimpatikus akkor mond neki hogy nem akarod elsietni és kész.

2015. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

a ferjemnek.

es sajnos nincs ertelme ezt folytatni mert undorodok tole

2015. ápr. 4. 10:28
 8/19 anonim ***** válasza:
A fiútól, vagy a szextől?
2015. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És a tudat, hogy valaki a férjed majd elfeledteti veled azt, hogy undorító ez az egész, amellett hogy élvezed. Azért undorít, mert mint minden áltagos ember, te is élvezed, mert ez egy jó dolog??? Vagy nem értelek, lehet csak túl éretlen vagy ehhez, azért érzed undorítónak. Tőlem aztán tartogathatod magad a fehér hercegnek szőke lovon, de amíg undorítónak tartod ezt a dolgot, fölösleges bárkivel csinálnod, főleg férjhez menned...
2015. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van szerintem.

Ez ilyen zsákba macska. Összeházasodsz egy fiúval aki vár rád. Majd esküvő után napi 2-3-4 alkalmat igényelne te pedig heti 1-be mennél bele csak azért hogy neki kedvezz. Ebből már nem egy megcsalás született.

2015. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!