Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kivanom a parom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kivanom a parom? Massal is van ez így? Többi lent.

Figyelt kérdés
Először is szeretem a párom, szerelmes vagyok belé. Nem tetszik senki csakis ő. Ez a nem kivanos dolog akkor kezdodott mikor terhes lettem. Oké hormonok. Valakinel ezt valtja ki. De már azota ektelt egy év, amiota szultem es egyszerűen elvagyok a sex nélkül, nem izgulok fel, nem nedvesedek. Mit csinaljak? Meddig lesz ez? Mar en nem birom.
2015. ápr. 4. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
te bírod...te magad írtad, hogy elvagy. valszeg a párod nem bírja, te meg a gondolatot nem bírod, hogy esetleg elhagy emiatt. ha annyira zavar, menj szexuálpszichologushoz.
2015. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet, hogy bunkón hangzik, de a nők akkor is tudnak szexelni, ha nem kívánják (lásd: kúvák). Bezzeg a férfiak nem tudják megjátszani.
2015. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem bunkón hangzik, hanem megalázóan és borzasztóan hímsovinisztán! Szeggény férfiak, hogy nem tudnak szexelni, ha NEM AKARNAK. Tényleg olyan nagy baj az, h nem tudsz dugni, mikor nem is akarsz ???? Mivan?? Tényleg milyen jó a nőknek, hogy csak úgy meg lehet őket erőszakolni, vagy ha azt nem is nyomást lehet gyakorolni, ki lehet tőlök zsarolni a szexet. akár a férj által. ha nem akarják...milyen jó nekünk!!!
2015. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Nyugodj meg! Attól megnyugszol! :)

Nem tudom, én magamból indultam, ki, ha valami ok miatt én nem tudnék szexelni, vagy nem kívánnám a szexet (most nem arról van szó, hogy fáradt, vagy 1-2 napig nem) de a párom igen, mindent megtennék neki, hogy legalább ő élvezze, mert szeretem, és ha tudok neki örömet okozni, miért ne, pláne ha ő "ártatlan" a helyzetben? Vagy most ő is szenvedjen miattam? Szóval hátrébb az agyarakkal.

2015. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másik meg, ah egy nőnek mondanak ellent a szexben, na abból lesz igazi hárpia, személyes sértésnek vezsi, hogy nem néznek rá már nőként és nem is kívánják biztos! A férfiak ebből a szempontból sokkal megértőbbek, mint a példa is mutatja, már eltelt egy év.
2015. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen és ez is minek a hibája? a himsovinizmusnak...annak, hogy addig férfi, ameddig egy dugógép, ezt szokták meg a nők. És ha a férfi valamiért mégsem dugógép, hanem inkább aludna, mint dugna, akkor azt személyes sértésnek veszik, pontosan. szerintem ez a férfiaknak sem jó. Teljesen lealacsonyító...


Szerintem meg, a te szavaiddal élve : "ártatlan" félnek kellene a másik kedvében járni. Ha az nem kívánja a szexet, akkor nem szabad ráerőltetni, mert abból semmi jó nem fog kisülni, csak mégjobban meg fogja 'utálni'. tapasztalat.

2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, viszont ha tetszik ha nem, a szex része a kapcsolatnak. Tehát ha már élete végéig nem fogja kívánni a szexet (már az egy év is sok), úgy tegyen a kedvére a másik fél a nőnek, hogy akkor ő se szexel soha többé? Mert akkor végül is egy fedél alatt élnek, mint két jó barát, akik kedvelik és tisztelik egymást. Na ennek is sok értelme...
2015. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja ki szex nélkül a férfi, akkor ott lehet hagyni a nőt. Te mit javasolj akkor? A nő ha élete végéig nem kívánja már a szexet, akkor is szexeljen? ...nemár.
2015. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!