Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Csapodár?

Figyelt kérdés
Egyik nap összejön egy csajjal, a folyosón nyilvánosan lesmárolja, úgy tűnik együtt vannak. Két nappal később pedig egész órán egy másik lányt bámul. Ő kell neki valójában, a másik csak könnyű préda? Akivel csókolózott egy semmit mondó kis csaj, a másik egy tényleg szép lány.

2015. ápr. 4. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik sem tekinti semmibe.
2015. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok én csapodár, csak a szívem a betyár, szerelmes szép-mosolygós asszonyba.

Kígyót békát szórnak rám, mert az asszony csinos ám, ölel-csókol s elbújik a karomban.

Mindenkinek csak én velem van gondja, minha más gond e világon nem volna.

Nem vagyok én csapodár, a hajam is őszűl már,öreg legény nem sokat nyom a lantban.

Tavasz után jön a nyár, abból nekem nem jut már, hátat fordít a sok asszony, meg a lány.

Az is hazug elfelejt, aki szeret, ki ölel, asszony meg lány mind huncut a javából.

Mégis akad valaki az utamba, aki szeret és megcsókól naponta, ezért aztán igazán, senki nem mondhatja rám, hogy a szívem csalfa lett és csapodár!

2015. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!