Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban a nőket kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a nőket kérdezem, de a férfiak válaszára is kíváncsi vagyok. Hogyan tettétek túl magatokat azon, ha egy férfi vissza utasít?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát általában nem szoktam csak úgy fűt fát megkérni, hogy járjunk. Szóval van a kapcsolatnak előtörténete. Ismerkedésnél meg nem fáj a kezdeményezés, mert akkor nem ismerem, nincs veszíteni valóm. Nem, nem. Kész.


Ennek ellenére, már kérdeztem meg srácot úgy, hogy szinte biztos voltam a nemben, és nemet is mondott. Mégis megkérdeztem azért, mert nem akartam, hogy kétségeim legyenek, mert az egy függő helyzet lenne és belebolondulnék. De legalábbis rágnám magam miatta.


Én viszonylag könnyeden kezelem ezt a kérdést, mert úgy gondolom, hogy jobb, ha most őszinte és megmondja, hogy nem bejövős a dolog. Mint később egy pokoli kapcsolatban sínylődni, ahol mindketten szenvedünk. Szóval egy őszinte nem, az igazából megelőzés. Ami nem megy azt én nem erőltetem.


Szóval én úgy fogom fel mint szívességet. És becsülöm benne azt, hogy nem él vissza azzal, hogy én szeretem őt. (mert ki is használhatná)

Inkább egy határozott nem, minthogy húzzon.

2015. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát férfi nem utasít vissza, hisz' nem is keresem őket..az ha egy lány visszautasít, az már megszokott..
2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első leányzó nagyon jól írja. Nem ismered, nincs mit vesztened. Nincs tétje. Ha nem nem azt mész tovább. Ennyi a sztori. Nehogy már szerelmes legyél egy lányba és még nem is beszéltetek. Majd ha már együtt vagytok és d*gtatok már x alkalommal és utána szerelmes leszel azt mondom hogy oké
2015. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!