Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlkozott nekem egy tizenéves lány, én pedig elhajtottam. Jól tettem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, elkezdtem beszélgetni egy 16 évessel. Poénból, viccből bókolgattam neki, teljesen ártalmatlanul. Most meg nem tudom elküldeni, múltkor már sírva azt mondta, hogy már az sem érdekli, ha csak megdugom, de tegyem meg!

Én ezen kiakadtam, és elküldtem melegebb éghajlatra. Természetesen azóta még jobban keres... Gondolom sokan kihasználták volna ezt, igaz?


2015. ápr. 4. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%
te nem vagy normális apám!
2015. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
4%
Idióta. Megdugtam volna keményen a helyedben.
2015. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy érzed. Én kihasználtam volna mert miért ne?
2015. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 szirup007 ***** válasza:
Rosszul tetted ha tényleg bejött neked a csaj
2015. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hozzad össze egy jobbféle, korabeli fiúval.
2015. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez nem kamu akkor te pont olyan hulye vagy mint a baratom Karcsi :D
2015. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy te egy icipicit szobahőmérsékletű?
2015. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Vonzónak vonzó, de... Megáll az ész, hogy milyen mélyre tudnak süllyedni egyesek.
2015. ápr. 4. 16:41
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

1.nem bókolgatunk orrba szájba mer ha azt dobja a gép mint itt akkor rohadtul bepróbálkozásnak veszi a csaj

2. ha bókolgattál biztos nem egy csúnya egyén és egyenlőre ő bármit megtenne érted miért lehetséges hogy zöld ágra vergődj vele ?:9

2015. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most buksisimit akarsz ? Miért ez milyen mély? A pasik folyton picsognak, hisztiznek és az se ritka, hogy kizsarolják a szexet, de ha egy nő teszi, akkor az már fuuudemélyre süllyedt... -.-


Mert egy nő nem akarhat csak szexet?

2015. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!