Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a szerelem tönkretesz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem tönkretesz nem bírom tovább. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Meghódítani nem lehet, nem tetszek neki, de én halálosan belészerettem, sajnos ez nem film, hogy a vége happy end. Nem tudom felejteni, mert szinte minden nap látom. Ha nem akkor pedig nagyon hiányzik és csak rá gondolok. Tudja, hogy szrretem. Többé nem látom majd mert idén elballagunk és annyira félek, hogy a hiánya megöl teljesen. SEGÍTSETEK KÉRLEK!/L

2015. ápr. 4. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Masztizunk?
2015. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Rövid az élet ahhoz, hogy elpocsékoljuk.
2015. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Héctor te vagy az? Rubí megint bánt téged
2015. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Amikor rájössz hogy mi is az a szerelem és megtalálod azt amit ide kiírtál hülyének fogod érezni magad. Én is így éreztem mostanában, azaz tapasztalat. :) Felejtsd el.

Tudom, nem egyszerű megcsinálni, de meglehet.

2015. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fogalmad csin szerelemről.

Jót fogsz nevetni ezen mikor majd megtudod.

2015. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ismerek én is egy ilyen lányt!!! Ő azt mondja, h 4 év után sikerült kiszeretnie a srácból, de nem hiszem... Ahogy néz rá! Rettenetes! Nem tudsz semmit csinálni! Max megutálni, de az meg nem megy könnyen!

És remélem h nem a reménytelen szerelmes bnőm vagy...

2015. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha ott van mellettem zavrba vagyok nem merek ránézni. GHa véletlenül hozzámszól vagy melletm áll ül akkor gyomromban furcsa érzés van, mintha repdesnének a pillnagók.Miez ha nme
2015. ápr. 4. 17:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Figyelj,ne képzelődj szerelmem:)
2015. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért nem nézett rád,mert annyira nézted,hogy már azt se tudta mit csínáljon,megbántani meg nem akart azzal hogy "létcives ne néz ennyire"
2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is szoktam ilyet érezni (pillangó hatás) akkor megyek fosok egy jót és elmúlik.
2015. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!