Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek bókolni, flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek bókolni, flörtölni mindenkivel, akiben látok némi fantáziát, de ezt nem azért teszem, mert akarok tőlük valamit, ez baj?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy én szinte minden nővel ilyen vagyok, legyen tizenéves, huszon, harmincas akár. Egyszerűen szeretek bókolni, ha lehetőségem van rá, de gyakran nem akarok tőlük semmit. Ez egy rossz lépés, helytelen cselekedet? Próbálom jelezni, hogy ez nem annyira komoly, de mégis sokan komolyan veszik, és adódik belőle problémám. De egyszerűen ilyen a természetem, nem tehetek róla.
2015. ápr. 4. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a természetes. Az ember egy szexualitással rendelkező lény.
2015. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nem baj én is ilyen vagyok ha találkozom 1 ismerős csajjal mindig mondom hogy de jól nézel ki csinos vagy meg jó az illatod stb stb és szemmel láthatóan tetszik nekik :)
2015. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy bókolj hogy teljesen tedd nyilvánvalóvá hogy ez olyan bók hogy húdemegcsinálnálak vagy csak simán ma jól áll rajtad ez a felső bók. mert különben félreérthető jelzést adsz le
2015. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vallalnod kell a kockazatot.Igyekezz jobban nyilt lapokkal jatszani,hogy meg azelott tiszta legyen elottuk a kep,meg mielott tul keso lenne.De persze van,hogy ez nem mindig jon ossze.


U.i. En is ezt szoktam neha :P

18/L

2015. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17.51-es ejnye te kis huncut! téged el kéne fenekelni :P
2015. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

próbáld úgy csinálni, hogy ne legyen annyira félreérthető

amúgy nem baj

2015. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg a férfiakkal vagyok így melóhelyen. Sztem nem normális egy helyzet. Nem akarok tőlük semmit, de nem bírom megállni, hogy ne mosolyogjak rájuk, ne szóljak egy szót sem, ne legyek kedves, ne válaszoljak vissza. Normálisan történik a flörtölés, semmilyen szexualitás nincs benne, viszont úgy érzem, hogy lassan egyik-másik komolyan gondolja...
2015. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha hozzá még vonzó a külsőd is, akkor biztos jó pár lány/nő komolyabban fog venni mint kéne, megtetszel nekik és ők majd akarnak tőled valamit. Egyébként van párkapcsolatod, vagy csak éldegélsz egyedül és bolondítod a nőket? ;)
2015. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem baj, csak a tizenévesekkel vigyázz...Egyébként hány éves vagy?
2015. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mérleg vagy, esetleg? :) Rájuk ez jellemző... amúgy rám is, mindenkivel ezt csinálom, aki szimpatikus (mondjuk egyre kevesebb ilyen emberrel találkozom, sajnos ez van), de ilyen a természetem. :)
2015. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!