Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek még sohasem volt semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

Csak az érdekel h hány éves vagy..meg hogy szerinted miért nem volt..

Kérlek a nemed is írd le..


2015. ápr. 4. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt 20/f mert szerencsétlen vagyok
2015. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelen.

Mert nem is próbálkoztam, és másnak se keltettem fel az érdeklődését.

21/F

2015. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kézenfogós, tiniszerelem számít?
2015. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én. Mert pl. undorodom a testiségtől, és úgysem tudnám megadni azt néki, amire vágyik. :) Engem ez egyébként nem zavar. 25/F
2015. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem először 20 évesen lett barátom :) Nem voltam addig alkalmas kapcsolatra, nem vettem észre a jelzéseket vagy nekem nem jöttek be, a nyomulást nem szerettem, viszont... soha nem vágytam kapcsolatra, szerettem "szabad" lenni :) Néha hiányzott, de valahogy soha nem okozott problémát :D Se sütni, se főzni (teát se) nem tudtam, rumlis voltam. Aztán jött a barátom és hát ez az érzés motivált arra (az illem és hogy bejöjjek neki), hogy megtanuljak sütni, főzni és rendet rakjak mindig :D Nyáron össze is költözünk, Ő az első párkapcsolatom, ami lassan 2,5 éve tart :) Úgyhogy nem kell feladni :) :D
2015. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt minden 2. ember olyan:D

25 és azért nem volt, mert egy csicska vagyok:D

F

2015. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt twlwn nem is lesz...20/f
2015. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kivétel nélkül fiúk... De miért? :O
2015. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem se volt még, de nem is nagyon akartam, szóval igazából csak rajtam múlott

majd, úgy érzem még ráérek és nem fogok azért összejönni valakivel, mert így kilógok a sorból

18/l

2015. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem azért nem volt, mert egyrészt sokáig nem volt szerencsém, másrészt meg azóta elfogyott a türelmem a próbálkozáshoz :D

24F

2015. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!