Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek apukátokkal meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek apukátokkal meg a családjával nyaralni a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar hogy csak 5-en mennénk, mert nekem a párom ugyanúgy a családomhoz tartozik, tehát nélküle nem lenne "családi" nyaralás. Rosszul érzem magam hogy el kell utaznom egy hétre nélküle, mikor úgy terveztük hogy kettesben fogunk elmenni valahová. Ő győzköd hogy menjek, érezzem jól magam, mert kb 2 éve nem beszéltem faterommal, ezért úgy gondolja ez az egy hét remek alkalom lenne hogy több időt tölthessek el vele, de tudom hogy rosszul érezném magam, folyton csak rá gondolnék és nagyon hiányozna. Viszont bánnám hogy nem mentem el egy szuper nyaralásra és nem pihentem ki magam a szünetben. Nagyon bizonytalan vagyok:/

17L


2015. ápr. 5. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el utána még egyszer valahova a barátoddal is.


Én elmennék. Lehet, hogy neked a barátod is "család", de apádnak nem az. Egy hét meg semmi, ugyan már. Főleg ha el tudod foglalni magad. Lehet, hogy hiányozna meg minden, de miután eltelik az a pár nap, ő ugyanúgy ott lesz, te meg ugyanúgy szeretni fogod őt, és legalább még nyaralni is voltál apáddal, akivel a jelek szerint amúgy sem ártana fejleszteni a kapcsolatotokon.

2015. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!