Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátom, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátom, de még szeret. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt több napos veszekedés után szakítottunk, de mondta hogy még ő is szeret engem, csak nem tudjuk megbeszélni a problémákat(neki sose sikerült leülni, egy puszival és sajnálommal elintézte). Nagyon szeretem és nem akarok tőle elmenni, elválni, kb 1hete csak sírok, étvágyam sincs, nem is alszok semmit, max ha álomba sírom magam, de akkor felkelek mindig arra, hogy megint sírok. Hogy kaphatnám vissza?

2 éve vagyunk együtt, majdnem 1éve együtt is lakunk, így minden nap beszélünk egy picit mpég most is ,mert még nem költöztem el.

Arra gondoltam, hogy talán a lakótársunk miatt(haverja) van ez, mert mióta ő beköltözött azóta romlott meg ennyire a viszonyunk. Mit tehetnék? Hogy tegyem jóvá és javítsam meg a kapcsolatunkat?


2015. ápr. 5. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt neki kéne minimum ennyire akarnia, mint neked. Meg mi az, hogy beköltözik lakótársnak mellétek egy haverja? Én ezt elképzelni sem tudom, hogy velünk (velem és a párommal) ilyen előforduljon. Arra már hamarabb kellett volna rájönnöd (két év elég rá) hogy a sajnáloméspuszi nem ad véglegesen megoldást a problémákra, hosszútávon nem kifizetődő.
2015. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő lehet.

Vannak ilyen férfiak (talán nők is, nem tudom), akik mindent besöpörnek a szőnyeg alá és nem egyáltalán foglalkoznak a problémákkal. Pszichológiai értelemben a tudatalattijukba fojtanak le mindent. Nagyon nem egészséges amúgy, mert hosszú távon komoly betegségeket is okozhat.


Ha eddig nem tudtál vele beszélni, nagy valószínűséggel ezután sem fog menni .. de nincs esetleg valaki barát vagy ismerős, aki jobban tudna hatni rá?

2015. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ő barátai nem nagyon szeretnek engem, mondván, hogy 'mióta 'felesége' van megváltozott' , mert nem megy velük minden hétvégén csajozni. A lakótársa volt az egyetlen olyan, de azóta ő még köszönni is alig akar nekem...
2015. ápr. 5. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én pontosan ebben a cipőben jártam, 2év, dúrva szakítás, együttélés, ugyanez, aztán szenvedés. Aztán ment a játszadozás, hol ő, hol én akartam békülni. de megszívtam, ott és akkor kellett volna végleg szakítanom vele. szerintem ülj le vele szépen kérdezd meg, akar-e békülni, ha nem akkor meg szakítsátok meg a kapcsolatot, ez a legjobb megoldás.
2015. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!